CD Projekt przełożył premierę Cyberpunk 2077. Twórcy gry otrzymują pogróżki. "To coś poważnego"

Czemu od końca sierpnia br. CDP spadło na GPW niemal o 30%? Realizacja zysków?

Nie popieram ale rozumiem złość i rozczarowanie ludzi którzy kupując grę w preorderach i płacąc za nią spodziewali się że dostaną ją w wyznaczonym terminie. Kiedy pierwszy raz przesunięto termin premiery spotkało się to ze zrozumieniem bo ludzie stwierdzili, że ok warto dopracować grę na którą jest tak ogromny hajp. No ale teraz to już ludzie tracą cierpliwość. Zapłacili, terminy nie dotrzymane i ciągle przesuwane. Nikt nie da gwarancji że 10 grudnia nie okaże się że premiera znowu przełożona. To budzi frustrację a ludzie bardzo łatwo wylewają swoją agresję na twórców. Błędem twórców była tak wczesna przedsprzedaż gry. Mogli na przykład zrobić ją w momencie gdy gra była ukończona w 80% i było pewne że do premiery dzieli ją zaledwie kilka miesięcy i nie powinno być opóźnień.

Dokładnie jak robi do techland od dying light gra prawie w realizacji ale 0 info o niej i wypuszczą gre i wtedy będzie jazda :slight_smile:

A nie wali sie info i inne badziewia robi sie hype potem hype maleje i robi sie kolejny hype z video konferencją a potem otrzymujesz info że z gry narazie nici…

Patrząc na mnogość różnych promocji, spodziewałem się, że zanim ta gra wyjdzie, to już będzie w gratisie do myszki.

Nakręcili hype i to działało, ale już przestaje. Jescze raz przesuną i mogą skończyć jak rtx 3xxx, hypeu już nie będzie.