CD-R Audio

Mam problem z nagraniem płyty z plikami Wav. Ponieważ chce zrobić składankę, więc poprzerzucałem na dysk przy pomocy Exact Audio Copy odpowiednie utwory w formacie wav i po odpaleniu z dysku grają wszystkie ok. Kiedy zaczynam nagrywać na płyty CD-R Audio (zwykłych mój sprzęt nie widzi) zaczynają się pojawiać dziwne szumy i zakłócenia. Co dziwne kiedy na próbę wrzucam ze 3 kawałki na zwykłą płytę CD-RW to gra ok. Nie jest to chyba kwestia złego programu bo sprawdzałem to i na Nero i na CD Burner XP Pro. Czy nagrywanie płyt Audio robi się jakoś inaczej? Wie ktś może w czym może być problem? nagrywarkę mam Lite-On x52. Będę wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam,

Marcin

zamień te wav-y, na mp3, potem w nero dasz “utwórz plyte audio cd” i wybierz utwory :wink: oczywiscie te mp3 :slight_smile:

Tylko, że ja potrzebuję to właśnie w formacie wav, żeby po nagraniu odtwarzać na wieży, a nie CD-ROMu na przykład. Dlatego utowry z płyt przerobiłem na wav-y.

Na wieży odtwarzasz płytkę z audio. Aby zrobić audio wypalasz pliki mp3 w sposób jaki podał :: MARIO ::

Kurka, to faktycznie działa :smiley: Jakoś nie wpadłem na pomysł, jako zielony w tym temacie, że mp3 można też w ten sposób nagrywać. Ale żeby kompakt w wieży nie zgłupiał od nadmiaru utworów, to chyba trochę mniej tego trzeba nagrywać, nie?

Płyty Audio świetnie można tworzyć z MP3 poprzez Windows Media Player.

Nagrywasz na płytę tyle ile się zmieści wg ilości minut :twisted:

:okulary:

No tak, tylko ja jakoś przywykłem do tego, że mp3 nadaje się do grania z dysku, albo z odtwarzaczy mp3, stąd moje zdziwienie, że to gra na zwykłym sprzęcie po nagraniu na płytę :slight_smile:

Na wieży, ktora nie odtwarza mp3 tez pojdzie?

To będzie płyta audio więc nie ma problemu. :smiley:

Pogrubiony tekst czytaj i się nie dziw :? :? :? :?

No, dziwię się, o tym chyba nie wiedziałem, hmm. Popatrzę w WMP 9 :? A w nero nie da się?

Oczywiście ze się da. :smiley:

Ale z MP3 że działa na wiezy? :shock: :?

Bo to już nie jest mp3 tylko format obsługiwany przez każdy odtwrzacz CD :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: . Po prostu te programy je w locie konwerterują a potem nagrywają na płytę.

łe no, czyli nie da sie np. wsadzic 300mp3 na cdaudio :shock:

A kto tak powiedział ??

Czyli koło 80 minut muzyki na płycie 700 MB

Tobie chyba chodzilo o odtwarzacz Audio ?? :?

Jesli tak jest to nie, bo tego formatu nie odtwarza zwykla wieza :?