Cd recovery hp dv6640ew

(system) #1

Witam wszystkich serdecznie, to mój pierwszy wpis :slight_smile: Zatem proszę o cierpliwość i wyrozumiałość.

Na laptopie Hp (dv6640ew) dysk z systemem operacyjnym ( Vista-32) był zaśmiecony, więc postanowiłam przeprowadzić małe "Katharsis" w postaci - recovery. Wszystko szło ładnie i gładko (około 3h) do momentu wyskoczenia komunikatu : "Próba odzyskania danych nie powiodła się. Wybierz jeden z następujących przycisków". Te przyciski to "Szczegóły" i "Ponów". Kiedy nacisnęłam "Szczegóły" - w dodatkowym oknie, ukazał się plik tekstowy z wypisanym jakimś raportem :expressionless: . Natomiast naciśnięcie przycisku " Ponów" spowodowało wyłączenie się komputera :frowning: . Kiedy uruchomiłam go ponownie, okazało się, że system nie ładuje Visty ( jak to miało miejsce w procesie instalacji - z recovery) tylko automatycznie wskakuję do panelu recovery manager ;/ Następnie cały proces się zapętla...;/ Siedzę już nad tym 2 dni i nie mam pomysłu na rozwiązanie :frowning:

Może ktoś z Was zna rozwiązanie tego problemu, proszę o pomoc :slight_smile:

Help [-o<

(system) #2

Zgadza się, ale niestety kiedy zaznaczam ten punkt i klikam dalej- wyskakuje mi dziwny błąd:

Error 0x4001001300001002 :frowning:

Po kliknięciu "ok" komputer uruchamia się ponownie :?

I znów wracam do managera recovery; :?

Z tym samym zapytaniem i z tym samym błędem :twisted:

-- Dodane 19.08.2010 (Cz) 17:27 --

Jest sukces!

Rozwiązanie przyszło bardzo niespodziewanie:D

Na stronie Hp, po wpisaniu modelu laptopa dv6640ew, wyskoczyła lista najczęściej pojawiających się błędów odnośnie przywracania systemu:D link: http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/docu ... 93〈=pl

okazało się, że przełącznik wirless był wyłączony, co powodowało wyskoczenie błędu na koniec:) i zatrzymanie całego procesu recovery:D

Cały proces trwał ponad 4,5h ale warto było czekać, wszystko ładnie śmiga:)

Temat można zamknąć :slight_smile: