CD-rom (na Viście) nie czyta płyty instalacyjnej W. XP

Musiałem załatwić parę spraw. Teraz zabieram się za BIOS i pamięć. Najpierw sprawdzę pamięć. Po wszystkim napiszę co i jak. :slight_smile:

A te sterowniki trzeba przepuścić przypadkiem przez WinImage?

Wyglądają tak:

bxb.jpg

Dodane 08.06.2009 (Pn) 18:10

Ludzie ^^ działa :smiley: :smiley: :smiley: pomogła kompilacja sterowników, dziękuję za poświęcony czas wszystkim którzy pomogli. : D

Pzdr.

5

Hej,

No to gratuluję i cieszę się razem z Tobą… :slight_smile: Rozumiem więc, że masz teraz zainstalowane dwa systemy i że wszystko działa tak, jak powinno??

Dimatheus

wszystko gra ale na xp siedze tak mi go muli że bańka mała, zużycie procesora prawie że 0 ram 100 mg a zamula okna się przewijają jak by chiały a nie mogły ;/ : ( :frowning: nie wiem co jest …

Dodane 08.06.2009 (Pn) 23:41

■■■■, nawet nie można przywrócić bootloadera Visty : ( tym programem VistaBootPRO 3.3 :(( się narobiło :confused:

Dodane 08.06.2009 (Pn) 23:55

już naprawiłem… jakoś idzie jeszcze pozostało przywrócić bootloader Visty : <

Dodane 09.06.2009 (Wt) 0:58

bootlpoader przywróciłem jakoś ciągnie. :] obadamy jak będzie szło. pzdr.

Hej,

A zainstalowałeś sterowniki do grafiki ?? Typowy efekt przy matrycach LCD - bez sterowników matryca odświeża się w bardzo powolnym tempie. Instalacja sterowników na pewno pomoże… :slight_smile:

To wróć do mojego postu i wykorzystaj program EasyBCD - pamiętaj tylko o tym, by najpierw zainstalować .NET Framework 2.0…

Pozdrawiam,

Dimatheus

bootloadera nie dało się przywrócić żadnym z powyżej podanych programów, dopiero zadziałała naprawa z płyty instalacyjnej Visty : _ )