CDMenuPro - problem po zgraniu na płytę DVD

Witam,

Otóż po zrobieniu całego menu, sprawdzeniu czy wszystko działa w emulatorze itp. itd, po zgraniu na płytę menu się pokazuje, ale po kliknięciu dowolnego przycisku menu się zamyka i nic się nie dzieje. Jeśli jednak przenieść te pliki z płyty do dowolnego folderu i kliknąć Start.exe wszystko działa poprawnie. Dla sprawdzenia zostało to zgrane różnymi programami, z kompilacją i bez i efekt ten sam.

Jak to zmienić? Proszę o pomoc!

Nie znam tego programu ale dziwi mnie to, że w materiale wynikowym jest plik .exe - żadne stacjonarne DVD nie odtworzy/nie uruchomi pliku wykonywalnego o takim rozszerzeniu. Być może ustawiłeś w tym programie aby materiał był w innym formacie niż ten zrozumiały dla urządzeń DVD. Weź jakąkolwiek płytę DVD z filmem i zobacz jakie typy plików są używane.

To ma być płyta do kompa z porządnym menu, w którym odtwarzany jest dźwięk, a przy klikaniu otwierają się foldery, albo poszczególne aplikacje w tym również filmy.

Normalnie tworzą się pliki .ini i .inf.

Exe jest wówczas, gdy skompiluje się całość do pliku wykonywalnego, wówczas exe ma własną ikonkę itd, w tym pliku jest po prostu cała aplikacja startowa, z tłem, buttonami… Poza tym tworzony jest autorun.inf.

Wszystko działa, idealnie, do póki się tego nie wypali.