Celeron D 2,4 GHz a Vista

Witam

Jest dużo tego typu tematów i w sumie mógłbym zadać to pytanie, w którymś z nich… Co więcej ja to zrobiłem ale ludzie nie odpowiadali mi tylko autorowi posta na jego pytanie więc zakładam nowy! :stuck_out_tongue:

Celeron D 2,4 GHz a Vista

Nurtuje mnie pytanie czy procek ten pod względem wydajności poradzi sobie z Vistą z włączonym Aero Glass i czy będzie to komfortowa praca?

Mam 2X512 w Dualu na Abicie IS7-E i zamierzam kupić jakąś kartę nVidii do 300 zł, która poradzi sobie z Aero. No właśnie, czy 6800 to dobry wybór?

Rozważałem też sprzedaż mojego kompa i zakup nowego… Ile musiałbym jednak wydac na sam komputer by zapewnił mi on KOMFORTOWĄ pracę z AERO GLASS.

Jestem maniakiem grafiki 3D i muszę mieć AERO GLASS! :stuck_out_tongue:

Proszę o odpowiedź na każde z pytań.

Pozdrawiam

Złączono Posta : 08.02.2007 (Czw) 14:13

Dzięki za porady :smiley:

Jeśli masz 1 gh ramu to masz glassa :smiley:

glas niezależy od ramu w kompie tylko od karty graficzneja na tym kompie vista ci pójdzie a jak kupisz karte graficzną to będziesz miał i aero glas a myżle że 6800 to dobry wybór.

looz chłopie. Mam identycznego procka i vista śmiga aż miło :slight_smile:

http://dobreprogramy.com/index.php?dz=2&t=47&id=1991

^ Zainstaluj to i masz problem z głowy

(Narzędzie Windows Vista Upgrade Advisor sprawdza czy dany komputer jest gotowy do aktualizacji do najnowszej wersji systemu firmy Microsoft - Windows Vista. Aplikacja pomaga również w wyborze najodpowiedniejszej edycji Visty (Starter, Home Basic, Home Premium, Business, Enterprise, Ultimate), która spełniła by wszystkie oczekiwania użytkownika. Raport analizy systemu programu Windows Vista Upgrade Advisor dodatkowo podpowiada co należałoby uczynić (zmiany w podzespołach PC, aktualizacje sterowników, ilość miejsca potrzebnego do instalacji Visty itp.) by użytkownik mógł zainstalować Windows Vista na swoim komputerze. Mimo angielskiej wersji językowej, Windows Vista Upgrade Advisor obsługuje się bardzo prosto.)