Celeron dual core

siema wszystkim przymierzm sie do kupna sprzetu jutro i mam pyanie odnosnie procka!! :frowning: celeron 2.4 dual core czy on jest dobry on nie jest 2x 2.4 co nie słyszałem gdzies nie pamietam a wg to jest to samo co np pentium 4 2.4?? o wydajnosc mi chodzi i pójda na tym celeronie jakies nowosci gier czy to samo jak na pentumie 2.4??:slight_smile:

Dodane 18.12.2009 (Pt) 20:08

****************

To nie jest proc do gier.

Jak to powiedział pewien grecki uczony “jeden celeron komputera nie czyni” jak dla mnie to celerony nie nadają się do niczego jak coś bierzesz to intela dual core a jak masz ograniczone fundusze to jakiegos athlona x2 ale powyżej 5000+

Ten procesor idealnie nadaje się do domu a nie do gier, łatwo się kręci na boxie, niska temperatura

A Celerony to niby kto produkuje ?

juz zamuwiłem na ebay asrocka i do tego mam 7600gs 256mb grafe kupie 3.0gh proca i mam pytanie czy zasilacz 250v uciagnie to wszystko??:smiley: i 2gb ram:)

Breitner, przeczytaj jeszcze raz co napisałem… a co do zasilacza to nie 250v tylko jak już to 230v i 350 watt…

Nowe Celerony są dobre ale i tak lepiej kupić używanego E4300 lub E6420 niż pakować się w Celerona.