Cell Track w Nokii E51 - Problem z Cell Info/Name

Witam,

Zainstalowałem sobie Cell Track’a wersja CellTrack91_S60_3_0_v_1_0_5_unsigned.sis w Nokii E51. Podpisałem go certyfikatem ON LINE - działa Cell Track ale nie do końca. Nie można wyświetlić Cell Info/Name w zakładce Cell - za każdym razem w wierszu Name pojawia się “-” i w lewym dolnym roku taki zapis jak - ?:no info.

Dla zobrazowania problemu poniżej screen Cell Track

6c7c49d1fc316a2cm.jpg

W Ustawieniach - Settings mam wszystko ustawione na ON co ma związek z Cell Name/Info i tak w ustawieniach - Settings - Logging

* Cell Name From Id - On

* Cell Name From CBS - On

* Cell Servie Number - 50

* Cell Position From CBS - On

W ustawieniach - Settings - Display

* Show Short Cell Id - On

Mimo tych ustawień nie mam wyświetlanego Cell Info/Name. W czym jest problem?. Próbowałem już różych ustawień, nie wykluczone że są one złe, może coś nie tak jest z Ustawieniami?. Czy da się włączyć Cell Info/Name w Cell Tracku żeby było widoczne?. Ogólnie w telefonie mam włączoną opcje Informacja o Sieci i na wyświetlaczu mam widoczne cały czas Cell Info. Telefon jest nowy ze SIM’em Era a tym samym Cell Track działa tylko na Erze.

Do czego ma służyć ta aplikacja?

(jak będzie ciekawa to potestuje ją u siebie i może uda się pomóc.)

CellTrack to aplikacja monitorująca parametry stacji bazowych BTS. Jak dla mnie ciekawa aplikacia. Jak by Ci się udało wykryć błąd opisany przeze mnie i podać rozwiązanie to był bym wdzięczny :smiley: .

Aby wyświetlić w CellTrack info sieci musicie mieć utworzoną bazę danych i zapisaną w katalogu programu w formacie .clf do pobrania z serwisu BTSerch.pl :smiley: