Celowniczek

Nie wiecie może jak wyjąc celowniczek z lornetki ??

Informacje, które piszą na niej :

Breaker Optical

20x50WA

Ruby cpated

56M/1000 M

Musielibyśmy znać budowe twojej lornetki,ponieważ nie każda ma celowniczek i nie każda ma zamontowany tak jak ty :frowning:

j7ybeztytuu.jpg

hy hy hy podałem dane,

Podobna jest do tej:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=35752159

Wyjmij prawe oko i po sprawie! :wink:

Daruj sobie takie porady, co trzeba rozkręcic, zeby jej nie popsuć,

jadę do teatru (loże) i celowniczek będzie przeszkadzał w oglądaniu :x

Lornetki są raczej nierozbieralne. Będziesz zmuszony patrzeć na dive operową z krzyżykiem na czole! :wink:

Dam jeszcze że ten rysunek z painta to jest tył lornetki

Celowniczek narysowany jest na soczewce więc raczej go nie wyjmiesz, ale wymiana soczewki moze pomóc.

Nie może tylko,napewno (jeśli się ją da wymienić). Shark niestety dla jednego wypadu do teatru nie posunie się do tak daleko idących wyczynów (tak mi sie wydaje).

Zależy jak jest zdesperowany,a wszystko na to wygląda,że jest! !!

Jak chce w dekolt aktorce kuknąć to fuckstycznie z krzyżykiem nie będzie tych klimatów. :stuck_out_tongue:

Nie patrz na innych swoimi oczami :twisted:

Jak Shark potrzebował lornetkę teatralną to trzeba było się w taką zaopatrzyć a nie iść do tego przybytku z myśliwską lub wojskową lornetą(sic!)

Chociaż jak szedł na występ jakiejś gwiazdy to może zabrać ze sobą lunetę astronomiczną !!

Dobra :frowning: jak kupowałem to mi facio mówił jak wyjąć, ale dobra będe z celowniczkiem :lol:

Dzięki :slight_smile:

No to nie wiem w czym problem?A jeśli zapomniałeś to podejdź do niego,lub zadzwoń i jeszcze raz się spytaj! !!

Do gościa ze straganu ? (Z nowego targu koło gdańska)

:hahaha: nie znam nr …

Jak masz takie dane to zadzwoń do jakiegokolwiek sklepu lub serwisu z takim sprzętem i powinni Ci pomóc.

Niech skonam! :hahaha: …i Ty mu uwierzyłeś w jego zapewnienia,że tam cokolwiek można wyjąć bez użycia młotka? :smiley: :stuck_out_tongue:

To było około 3 lata temu … :agrue: :Fade-color:

podważ śrubokrętem szkiełko :smiley: są 2 możliwości:

  1. szkiełko wyskoczy i będzie można wyjąć celownik

  2. szkiełko pęknie i też będzie można wyjąć celownik

Moje porady są niezawodne :hahaha: :hahaha: :hahaha: :x

Czyli po trupach do celu! :smiley: