Cena Amazon Prime Video na TV

Czy cena roczna/jednorazowa dalej wynosi 49 zł? To bardziej się chyba opłaca niż miesięcznie? Jeśli chcę na tv to musze zalogować się przez tv czy przez komputer też można - jest jakieś ograniczenie na ilu urządzeniach? Jakość jest faktycznie w UHD/4K? Czy wszystkie seriale i filmy mają polskiego lektora/napisy?

Cenę masz na głównej stronie, dziwi mnie, że jeszcze na nią nie trafiłeś:

Z tego co wiem nie ma limitów zalogowanych urządzeń, natomiast na jednym koncie jednocześnie można uruchomić 3 streamy.
Większość treści oryginalnych jest w 4K, inne niektóre seriale/filmy również.
Zazwyczaj nie ma lektora, ale są napisy.

OK dzięki już wiem. Mam tylko problem ponieważ żeby rozpocząć okres próbny trzeba podać numer karty i dane. Po podaniu jeszcze jest uwierzytelnienie metody płatności i tutaj coś kwęka bo u mnie tego nie przechodzi - kieruje mnie na jakiś portal kartosfera. Czy nie można ominąć tej karty kredytowej a zapłacić normalnie przez przelewy24?

Zgłoś problem do BPS lub swojego „banku wiejskiego”/spółdzielczego.

obraz

3D Secure jest teraz normą.

Musisz sprawdzić, była promocja… Ja miałem okres próbny 1 miesiąc + zapłaciłem 49zł (ablo 49zł) za 12 miesięcy.
Co zauważyłem, Amazon Prime ma dużo lepszą jakość obrazu i dźwięku, niż np. Netflix (o HBO nie wspomnę, bo jest jakość żenująca a oglądam na dość małym jak na dzisiejszcze standardy TV, tj. 43 cale).

Promocja jest nadal, tylko trzeba kupić po prostu amazon prima, a nie wybierać subskrybcje prmie videos. Cały czas jest 49zł + miesiąc próbny

Ograniczenie jest chyba do 3 urządzeń, gdzie ten sam tytuł może być odtwarzany na maks 2. Lektor czy dubbing raczej jest.

Netflix w przeciwieństwie do prima ma lepszą przeglądarkę filmów. Ja korzystam z wbudowanej w fire stick i jest beznadziejna na prime videos, netflix ma lepszą ale nadal mogliby się postarać