Cena domen w home.pl

Witam,

chciałbym się dowiedzieć jaka jest opłata miesięczna za posiadanie domeny w home.pl

Z tego jak przeglądałem ich stronę to są tylko podane ceny Rejestracji, Przedłużenia oraz Transferu.

Tak więc:

Czy ktoś wie jaka jest cena miesięczna za posiadanie domeny w tejże firmie?

Pozdrawiam.

No to jest cena za przedłużenie, domeny opłaca się na rok, a nie na miesiąc.

M@ster , dzięki ci wielkie.

Temat do zamknięcia.

Ja ci polecam trzymać domenę na http://www.az.pl ;] serwery także mają w miarę tanie a na domeny niezłe promocje… np w tej chwili 3 domeny pl za 0zł można wykupić i opłata dopiero za rok kolejna ;]

Plus mają całkiem fajne menu dzięki któremu samemu możemy wszystko ustawiać itp… ;]

nie zgadzam się z neo10… nazwa ma wrecz tragiczny panel pa ;/ bajzel i jeszcze raz bajzel + masa reklam i niepotrzebnych rzeczy

domeny? nazwa, home… be2.pl

neo10 , adrian1203 , dzięki za wypowiedź, na pewno wezmę to pod uwagę przy wybieraniu firmy do kupna domeny.

Nazwa.pl jest niezła, tylko że droga :wink: Ja obecnie tam mam 2 domeny ale przenosić będę do firmy hostingowej je gdyż mają taniej po prostu.

Pierwszy rok jest tani, kolejne są już drogie…

Ale jak dla mnie tam wszystko jest wykonane tak profesjonalnie i po prostu im ufam.

Pozdrawiam.

Tu się zgodzę, zresztą za coś się w końcu płaci.

Pierwszy rok, tego nie liczę, no chyba że zakładasz istnienie serwisu tylko rok :stuck_out_tongue: każdy rejestrator ma ten pierwszy raz z reguł tani więc to nie jest miarodajne.