Cena - monitor

Witam,
Mam pytanie dotyczące jednego z monitorów AOC.
Dlaczego w tym sklepie cena jest, aż tak niska w porównaniu do np. Moreli (niecałe 900zł Morele).
Link do sklepu z monitorem: https://foxkomputer.pl/pl/p/AOC-Monitor-23.8-24G2UBK-IPS-144Hz-1ms-DP-HDMI-Pivot/7574

Nie znalazłem dużo informacji na temat tego sklepu i raczej wolał bym nie kupować w takim sklepie… nawet jeśli to nie jest jakieś oszustwo.

Sklep może kończyć swoją karierę na dniach czy miesiącach i potem gdzie będziesz żebrał o gwarancje w razie “W”, jedynie bezpośrednio do producenta.

Cena niska może wynikać z phisingu… zawsze Janusze lecą na obniżki… albo sprzedawca po prostu chce szybko wyjść na 0 i odsprzedać ostatnie zalegające sztuki.

Polecam kupić w emag lub proline


P.S. Morele i x-kom omijaj.
Tu masz dla czego:
https://niebezpiecznik.pl/post/3-miliony-kary-dla-morele-net-od-uodo-za-naruszenie-rodo/

-bump-

W proline też jest tak tanio, a bardziej zaufany sklep. Widocznie producent spuścił z ceny i nie wszyscy sie jeszcze dostosowali :smiley:

A nie będzie żadnych problemów z gwarancją w tym ProLine na wszelki wypadek? Z tego co widzę to gwarancja skróca o 2 miesiące w porównaniu do reszty sklepów, dlaczego?

Może się rąbnęli bo już nie ma.
Sklep wygląda normalnie nie widzę nic podejrzanego

Informacji jest w opór. Sklep istnieje od 2004 podaje swoje dane i nawet lokalizacje sklepu stacjonarnego.

Poza tym cena jest normalna. Jak wyżej w proline masz taką samą cene.

Jak składałem komputer sobie i bratu to niemal wszystko kupiłem w Agito(obecnie emag) bo akurat wszystkie części z tych firm jakie chciałem miało agito co szło mi na rękę, ale chciałem kupić koniecznie zasilacze z Seasonic i kupiłem w sklepie Proline bo agito nie miało na stanie, w ofercie…

Dokładnie zasilacze Seasonic Platinium 860W i miały pełną gwarancje. zasilacz padł bratu 1 miech przed upływem gwarancji xD

Reklamacja wyglądała tak że zadzwoniłem na numer telefonu do sklepu i powiedzieli mi żebym zgłosił i wypisał dane według formularza na stronie w takim tam specjalnym do tego przeznaczonym odnośniku
Zgłosiłem problem za pomocą formularza potem dostałem namiary po chyba 30 min od zgłoszenia na pocztę e-mail i potem już się nie kontaktowałem z firmą…
Spakowałem zepsuty zasilacz do oryginalnego pudełka wraz ze wszystkim -tak jak był fabrycznie zapakowany i odesłałem na address wraz z kopią zakupu i wydrukowanym na kartce moim opisem sytuacji/usterki zasilacza.
Czekałem aż dostane zasilacz… dostałem funkiel nówkę zasilacz z najnowszej serii nową gwarancją na kolejne 12 lat (był nawet droższy o jakieś 80zł względem starszego :open_mouth: )

Pamiętaj że po za rzetelnością sklepu jeszcze musisz brać pod uwage rzetelność danej firmy/podzespołu który kupujesz bo to że dany sklep wyśle na gwarancje do firmy dany podzespół to oni już nie mają wpływu co firma z tym zrobi i co ci odeśle czy nowy produkt z najnowszej lini czy jakiś stary crap innej osoby pogwarancyjnej naprawie który zapewne znowu padnie po raz kolejny za parę miechów czy lat. ale to już nie wina sklepu tylko firmy :slight_smile:

Krótko mówiąc dla mnie sklep Proline zrobił swoją robotę jak należy bez żadnego grymasu :slight_smile:

[edited]
Jak ci zależy na zakupie w innym sklepie to zawsze możesz napisać do skelpu czy by nie obniżył ceny bo w innych sklepach już kosztują taniej produkty zwykle tak udaje mi sie ugrać sporo jeszcze niższych cen w nie jednym sklepie :smiley: