Cena założenia kabla telefonu stacjonarnego


(Piotrek Radziewicz11) #1

Do słupa telefonicznego mam około 50 - 70 metrów. Ile będzie kosztowało założenie kabla do tel. stacjonarnego a przy okazji jaki operator takowego lepszy.?


(djosdanielos) #2

znajomy niedawno zakładał linie telefoniczną, żeby mieć internet to za kabel i podłączenie nic nie płacił ,jedynie opłata aktywacyjna przyszła mu z pierwszym rachunkiem najlepiej zadzwoń na infolinie orange to dowiesz się szczegółowo jak to wygląda


(LonngerM) #3

Na infolinie orange, albo ewentualnie na linie netii - ci mają swoje kable.


(toones) #4

Czesc.

Mnie Netia za 80m kabla zaśpiewała 630zl + 200zl aktywacja. W orange place tylko 30zl za aktywacje. Sprawę mam świeżą, więc proponuję szczególnie uważnie sprawdzić warunki. U mnie to az 800zl oszczędności!

Pozdrawiam.


(LonngerM) #5

Pracowałem trochę w Netii więc wiem o co chodzi. Proponowali Ci podłączenie do technologi LLU - wspólnej infrestruktury Orange (wcześniej TP) i Netii. Jeśli mieliby cie podłączyć pod własne kable (Miedź) byłoby to gratis


(Piotrek Radziewicz11) #6

Czyli jeżeli zechcę wybrac w orange abonament to kabel założą mi za darmo.? Nie posiadam tela stacjonarnego i sor za takie pytania ale nie mogę uwierzyć w to że za darmo podłączą mi 70 m kabla od domu do słupa.


(LonngerM) #7

Ciężko to stwierdzić - zależy od technologii jaką mogą zastosować - najlepiej będzie zadzwonić na infolinie, aby sprawdzili:)