Centrowanie. Styl Css na blox.pl

Witam. Jestem na etapie tworzenia małego bloga. Obecnie wygląda tak: http://damiann69.blox.pl/

Chciałbym jednak, aby cała zawartość była wyśrodkowana (przynajmniej w poziomie). Próbowałem metody:

#container

{

margin: 0pt auto;

text-align:center;

width:770px;

}

Jednak bez powodzenia, wydaje mi się, że skoro mogę edytować sam styl, to chyba nie mam gdzie wstawić znacznika

[/code] Cały styl wygląda tak.

[code]body {background-image: url(http://img338.imageshack.us/img338/6434/31683859.png); text-align: center; color: #333; font-family: Verdana; font-size: 12px; margin: 0 auto;} #BlogGlownyBox { width: 850px; padding: 0px; } #NadTytul { } #BlogTytulBox { background-color: #ffffff; padding: 10px; text-align: center; border-bottom: 1px solid #e3e3e3; height: auto; } #BlogTytulOpis {color: #333300; font-family: verdana; font-size: 12px;} #BlogTytulText, #BlogTytulText h1, div#BlogTytulText a, div#BlogTytulText a:hover {text-decoration: none; font-family: verdana; font-size: 20px; color: #333300} #BlogTytulText h1 {margin: 5px} #BlogBodyBox { width: 750px; text-align: left; } #Stopka { width: 731px; height: 11px; } #BlogWazkaSzpalta { width: 165px; margin-left: 1px; margin-right: 15px; margin-top: 25px; background-color: white; border: 1px solid #696969; } #BlogSzerokaSzpalta { width: 300px; margin-top: 25px; padding-bottom: 12px; background-color: #ffffff; border: 1px solid #696969; } #BlogSzerokaSzpalta a {color: #8B0000; text-decoration: none} #BlogSzerokaSzpalta a:hover {text-decoration: underline} #BlogKategorieBox { font-size: 11px; padding-top: 12px; padding-left: 25px; padding-right: 12px; padding-bottom: 6px; border-bottom: 1px solid #efefef } #BlogKategorie {width: 480px} .BlogWpisItemTytul {font-size: 16px; color: #8B0000; font-weight: bold;} .BlogDataWpisu { color: #8B0000; padding-bottom: 7px; margin: 15px 5px 5px 25px; font-family: verdana; font-size: 11px; font-weight: bold; } .BlogWpisBox {margin: 8px 12px 5px 25px} .BlogWpisTresc a {font-size: 13px} .BlogWpisInfo {margin-top: 7px; font-size: 11px} #BlogLinkiBox {padding-top: 20px; text-align: center; width: 100%} #BlogLinkiBox a, #UdostepnijCss a {font-size: 11px; font-family: verdana; text-decoration: none; color: #8B0000} #UdostepnijCss {padding-top: 5px; text-align: center; width: 100%} #BlogLinkiBox a:hover {text-decoration: underline} #BlogZakladkiBox { padding-bottom: 10px} #BlogArchiwumBox { padding-bottom: 8px} #BlogZakladkiBox, #BlogArchiwumBox {font-family: verdana; font-size: 12px} #ZakladkiTytul, #TytulFolderaZakladek { font-size: 12px; color: #4c4c4c; font-weight: bold; } #ArchiwumTytul {color: #000000} #ZakladkiItems, #ZakladkiTytul, #ArchiwumTytul, .ArchiwumItem {padding-top: 8px; margin-left: 18px} .TytulFolderaZakladek {padding-bottom: 1px; padding-top: 5px} .PoziomDrzewa {} .ZakladkaEtykieta, .ArchiwumItem {padding-right: 5px; font-family: verdana; font-size: 11px} .ZakladkaEtykieta a, .ArchiwumItem a {color: #8B0000; font-weight: normal; text-decoration: none} .ZakladkaEtykieta a:hover {} #SkomentujWazkaSzpalta { width: 165px; margin-left: 1px; margin-right: 15px; margin-top: 25px; background-color: #99ccff; border: 2px dotted #868686; } #SkomentujBox, #StatycznaBox {margin-right: 12px; margin-left: 25px; padding-top: 8px; padding-bottom: 8px;} #SkomentujBoxEtykieta {padding-left: 25px; padding-top: 8px; padding-bottom: 8px} #SkomentujBoxEtykieta a, div#SkomentujBoxEtykieta a {color: #333; font-family: Tahoma; font-size: 13px; text-decoration: none} .SkomentujKomunikat {margin-top: 8px} div#skomentujKlawisze {} div#SkomentujKlawisze input {margin-top: 10px; margin-right: 10px; background-color: #B6BD33; color: #fff; padding: 2px 10px 2px 10px; font-weight: bold; font-size: 11px; border: 1px solid #959657} #BlogPrzeszukiwanie {margin: 8px 26px 0px 8px} div#BlogPrzeszukiwanieText input {margin-top: 2px; width: 80px; font-size: 11px; display: inline; position: absolute; float: left} div#BlogPrzeszukiwanieKlawisz input {background-color: #99CCFF; float: right; color: #000; padding: 0px 2px 0px 2px; font-weight: bold; font-size: 11px; width: 55px} #BlogPokazWszystkieWpisy {margin: 8px 12px 12px 12px} .SkomentujBlad {margin-top: 15px; font-weight: bold} #SkomentujAutor {margin-top: 12px} #BlogTytulyOstatnichWpisow, #BlogAutorzyBox, #BlogChmuraTagowBox {margin-left: 18px; margin-top: 10px; font-size: 12px; color: #4c4c4c; font-weight: bold;} #BlogTytulyOstatnichWpisow ul, #BlogAutorzyBox ul {margin-top: 2px } #BlogTytulyOstatnichWpisow li, #BlogAutorzyBox li {margin-top: 5px; line-height: 1.5ex; list-style-type: none; margin-left: -38px} #BlogTytulBoxaOstatnichWpisow, #BlogAutorzyTytul, #BlogChmuraTagowTytul {} #BlogTytulyOstatnichWpisow li a, #BlogAutorzyBox li a, #BlogChmuraTagowBox a {color: #8B0000; font-weight: normal; text-decoration: none; font-size: 11px} #BlogTytulyOstatnichWpisow li a:hover, #BlogAutorzyBox li a:hover, #BlogChmuraTagowBox a:hover {} #BlogStronicowanieBox {margin-top: 10px; margin-bottom: 10px} div#BlogStronicowanieBox table {width:60%; margin-left: 20%; margin-right: 20%; border: 0} td.BlogStronicowaniePoprzednie {text-align: right; padding-right: 3px} td.BlogStronicowanieStrony {text-align: center} td.BlogStronicowanieNastepne {text-align: left; padding-left: 3px} #BlogKategorieWybranaTytul h3 {padding-left: 25px; margin: 0px} .TytulKomentowanegoWpisu h2, #StatycznaTytul h2 {font-size: 14px} #SkomentujHaslo input, #SkomentujURL input, #SkomentujAutor input {width:150px} #SkomentujURL input {margin-left:10px} div#captcha img {border: 1px #666 solid; margin-bottom: 8px} div#captcha {margin-top: 12px; margin-bottom: 12px} img#imgLogoSyndykat {margin-top: 7px} img#imgNewsletterLink {margin-top: 7px} div.IPTwiecej{float: right;} .WstepKomentowanegoWpisu { margin-bottom: 8px; } div.SkomentujDodajKomentarzLink, div.SkomentujDodajKomentarzLinkPodLista {margin-top: 10px} div#BlogWpisPoprzedniLewy { float: left; } div#BlogWpisNastepnyPrawy { float: right; } div#BlogWpisPoprzedniNastepnyBox {margint-top: 10px; margin-bottom: 10px} div.adtailyAdvertA { margin-top: 11px; margin-bottom: 11px} #wFbWrap {overflow: hidden;zoom: 1;} #wFbWrap .c0 {float: left;} #wFbWrap .c1 {float: right;}

Da się coś zrobić?

Problem polega na tym, iż strona jest wycentrowana. :smiley:

(…)
[/code] jest wycentrowany dzięki

[code]text-align:center;

który znajduje się w body. Obejmuje on jednak większy obszar strony, niż mogło by się wydawać: obrazek gdyż rociąga go tabelka zawierająca link do knału RSS. Wydaję mi się, iż na tym etapie prac najlepiej porzucić ten blog i napisać kod od nowa (bez stosowania niepotrzebnie tabelek).

Dodałem te parametry

{

margin: 0pt auto;

text-align:center;

width:770px;

}

do #BlogGlownyBox no i właśnie strona się wyśrodkowuje, tylko do takiej szerokości, jaką ma zdefiniowaną w głównym szablonie, a nie w tych szerokościach, co ustawiłem w samym stylu. Trzeba by było wywalić tą tabelkę z linkiem do RSS, albo pozostaje dostosować się do domyślnej szerokości, bo nie chce mi się kombinować ze wszystkim od początku.