Centrum mobilności raz jest raz nie ma

Przez jakiś czas nie mogłam znaleźć centrum mobilności w moim laptopie wyświetlał się komunikat - “centrum mobilności w systemie Windows jest dostępne tylko na komputerach przenośnych”, w panelu sterowania nie nie było ikony komputera przenośnego gdzie powinno znajdować się centrum mobilności. Gdy wreszcie zrezygnowałam z rozwiązania tego problemu nagle sam się rozwiązał centrum to pojawiło się i było przez jeden dzień a gdy dziś włączyłam komputer znowu nie ma go w panelu sterowania, nie wiem co się dzieje

mam HP Pavilion dv 6700 Notbook PC (6720ew) z Vistą home premium service pack 2

Wciśnij kombinacje klawiszy Windows+X ,jak Ci się uruchomi to sprawdź lokalizację pliku poprzez menedżer zadań. Zakładka Aplikacje > prawy na Centrum > przejdź do procesu > prawy na procesie > otwórz lokalizacje > prawy na pliku > utwórz skrót :slight_smile: i masz skrót na pulpicie.

Znikanie Centrum z panelu to zapewne jakiś błąd w działaniu systemu ,ciężko coś na to zaradzić…

wtedy kiedy centrum mobilności nie widać w panelu sterowania nie działa też kombinacja klawiszy Windows+X , ale zauważyłam coś jeszcze bo dzisiaj znowu bez problemu znalazłam to centrum. Czy to możliwe że ono jest dostępne tylko wtedy gdy pracuje na bateriach a nie ma jak laptop podłączony jest do prądu? W każdym razie skorzystałam z twojej porady i dopóki mi to działa utworzyłam skrót na pulpicie zobaczę czy będzie działał gdy przejdę z baterii na prąd. dzięki =D>

Wiesz że to całkiem możliwe :wink:

Centrum mobilności - jakby nie patrzeć piszę “mobilności” :smiley:

amura , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif