Centrum obsługi HP przestało działać

Witam wszystkich.

Od wczoraj przestało mi działać Centrum obsługi HP od mojej drukarki DeskJet F2180. Klikam 2x na ikonę programu i nic się nie dzieje. Dodam że restartowałem komputer po kilka razy, czyściłem rejestr programem TuneUp, aż w końcu przeinstalowałem całe oprogramowanie wraz ze sterownikiem i nic to nie dało. Inne aplikacje od HP działają bez problemu.

Może ktoś spotkał się z podobnym problemem i wie jak go rozwiązać?

Z góry serdeczne dzięki za wszystkie rady.

Mam także HP Deskjet F2180 i także miałem problem z działaniem Centrum Obsługi HP. Jedyna rada to zainstalować od nowa całe oprogramowanie i sterowniki. Musisz najpierw wyczyścić (%temp%), odinstalować wszystko, co ma w nazwie HP, wyłączyć na czas instalacji antywirus i zaporę i wtedy instalować oprogramowanie od HP. Piszesz, że korzystasz z programu TuneUp. Nie wiem, jakim jesteś użytkownikiem komputera, ale mogłeś usunąć tym programem potrzebne pliki. Właśnie ja tak zrobiłem, jak bawiłem się takimi programami. Teraz używam tylko CCleaner i to w ustawieniach mam jedno proste nadpisanie. Myślę, że stosując się do moich rad uda ci się uruchomić Centrum HP. Aha! w folderze TEMP, proszę usunąć wszystko, co się da usunąć.

Dzięki serdeczne. Zaraz biorę się do roboty.

Dodane 26.02.2010 (Pt) 21:09

Zrobiłem wszystko dokładnie według porad i niestety dalej Centrum obsługi nie działa.

Usuń Centrum Obsługi programem Revo Uninstaller, wyczyść rejestr programem CCleaner, pobierz najnowsze Centrum Obsługi, sterowniki do Twojej drukarki ze strony HP i zainstaluj.

Niestety, bujam się z tym nadal i nadal nie działa.

Problem z centrum obsługi HP pewnie miało większość ludzi mających drukarkę HP. Pewnie można przeczyścić CCleanerem, ale to raczej nie pomoże. Jedyną radą jest wgranie na nowo oprogramowania. Wcześniej warto odinstalować stare, klikasz normalnie odinstaluj itd… Potem usunąć pozostałe na dysku katalogi HP, sprawdzasz czy nie pozostał w Program Files, w innych miejscach możesz wyszukać wpisując w pasek szukaj HP. Będzie na pewno w katalogu AppDat. Wszystko trzeba usunąć. Rejestr warto wyczyścić po pozostałościach po HP. Pobierz program jv16Power Tools 2009 link najlepiej z linku w komentarzu #35, bo to wersja gratis, zainstaluj i wpisz w nim w ‘Znajdź w rejestrze’ słowo HP. Jak wyświetli listę śmieci po deinstalacji, zaznacz wszystko i usuń. Dodatkowo możesz zrobić czyszczenie rejestru, obok jest taka ikona i też, zaznacz wszystko i usuń. Czego nie będzie mógł usunąć zostaw, kiedyś poczytasz to dowiesz się jak usuwać trudno usuwalne wpisy. Takie czyszczenie dopiero powinno dać w miarę czysty rejestr.

Teraz albo z płytki lub znajdź na stronach HP najnowsze oprogramowanie do swojej drukarki i zainstaluj. Jak wszystko dobrze zrobisz powinno działać.

To jest rozwiązaniem problemu. POZDRAWIAM.