Centrum sieci i udostępniania - problem z listą sieci

Witam, polecono mi to forum, ponoć są tutaj ludzie, którzy mogą pomóc mi w moim problemie. Otóż swego czasu bawiąc się trochę systemem, przez “przypadek” musiałem coś wyłączyć i teraz zamiast w Centrum sieci i powiadomień mieć coś takiego, mamto. Z tego co sobie już poczytałem, to musiałem coś wyłączyć w narzędziach administracji/usługi i chyba była to Usługa listy sieci. Oczywiście teraz nie mogę włączyć, bo wyskakuje mi błąd 1068.

 

Polecano mi już w services.msc uruchomić Rozpoznawanie lokalizacji w sieci i Usługa listy sieci , ale niestety nie mogę ich uruchomić, właśnie przez wyskakujący błąd 1068 (uruchomienie usługi zależności nie powiodło się). 

 

Korzystając z tego poradnika, nie mogę zainstalować wyżej wymienionego hotfixa, gdyż wyskakuje mi info, że mam złą wersję systemu (mam Windows 8.1.). Jak próbuję to zrobić samodzielnie to nie mogę uruchomić tych usług:

 

Rozpoznawanie lokalizacji w sieci (NLA) - błąd 1068

Menedżer autopołączenia dostępu zdalnego - błąd 1722 Serwer RPC jest niedostępny

Menedżer połączeń usługi Dostęp zdalny - bład 1068 uruchomienie usługi zależności nie powiodło się

 

Z kolei:

Zdalne wywoływanie procedur (RPC) jest tak jakby w ogóle wyłączone na szaro, w ogóle nieaktywne, nie mogę nic przełączać.

 

Czy ktoś może mi jeszcze pomóc z tym problemem?

Przywracanie komputera do stanu z wcześniejszego punktu w czasie:

http://windows.microsoft.com/pl-pl/windows-8/restore-refresh-reset-pc