Centrum zabezpieczeń i stary antyvir

Chodzi tutaj o to, że po odinstalowaniu mks_vir 2005 w centrum zabezpieczeń ciągle widze że jest on wyłączony.

Czy nie powinno pisać, że program antiwirusowy nie jest zainstalowany?

Niby drobny problem, ale da sie jakoś tego pozbyć?

Wyczyściłeś rejestr po deinstalacji ?

Czyściłem regcleanerem ale nic nie daje

Ręcznie też próbowałem, pisze że niemożna znaleść “mks_vir” ale dalej jest…

Start-Mój komp-Program Files-jeśli znajdziesz tam folder MKS to go usuń.

Potem

Jeśli xp to: start-panel sterowania-narzedzia administracyjne-usługi-odszukaj ewentualne usługi MKS-2 x klik-w pierwszej zakładce najpierw daj zatrzymaj potem powyżej w tryb uruchamiania:wyłączony i pozamykaj wszystko.

Potem: start-uruchom-msconfig-ok-zakładka autostart-znajdż od mks i zlikwiduj odhaczenie-potem zakładka usługi i to samo jak znajdziesz coś z mks,tylko wcześniej zahaczykuj:ukryj wszystkie od microsoft.Po tych zabiegach klikasz ok.Zapyta się o restart-klikasz nie.

Następnie: start-wyszukaj-wpisujesz do wyszukania Dane Aplikacji-po kolei przeszukaj foldery i jeśli znajdziesz coś od mks to usuń do kosza.Zamykasz wszystko i restart.

Z dobreprogramy pl zciągasz jv16 wersja free-instalujesz-uruchamiasz-opcje rejestru-narzedzia-czyszczenie rejestru-uruchamiasz-i usuwasz wszystko z ikonką koloru zielonego.I powinno już być dobrze.

Pozdrawiam!

PS.A zobacz czy na stronach mks nie ma specjalnego deinstalatora bo coś mi się zdaje że jest…ale nie jestem pewny.