Centrum zabezpieczeń pokazuje stare informacje

Witam.Testowałem sobie różne zapory i gdy zainstalowałem Comodo przetestowałem i odinstalowałem z apletu dodaj lub usuń programy centrum zabezpieczeń pokazuje mi że ten program jest włączony.Żadne pliki na dysku nie pozostały a program nie jest włączony.Dałem szukaj folderów i wpisałem Comodo to tam znalazło jakieś resztki powywalałem to ale nadal to samo.Skanowałem programami Ccleaner oczyszczałem rejestr więc i nic nie pomaga.Proszę o pomoc w pozbyciu się tego

viewtopic.php?f=2&t=224549

Start > uruchom > msconfig > uruchamianie - tam zapewne pozostał jakiś proces i pewnie działa

y pozbyć się przestarzałych wejść monitoringu Centrum, należy wykonać kompleksową przebudowę Repozytorium. Szybko można sobie to zrobić plikiem BAT zrobionym w Notatniku:

KOD

net stop winmgmt

CD C:\WINDOWS\system32\WBEM

RD /S /Q Repository

net start winmgmt

Po tym trzeba przeładować Usługę Centrum lub zresetować kompa. Murowane, że nieświeże dane znikną. To działa też w odwrotną stronę = jeśli Centrum nie rozpoznaje AV / firewalla, z którym teoretycznie współpracuje, robi się to samo = czyszczenie Repository.

zrobiłem to z tej strony http://www.searchengines.pl/Firewall-SP … 00818.html

wszystko super nie ma Comodo ale teraz jeszcze grzej :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: nie wykrywa antywirusa (Nod32) zrobiłęm jeszczer az i nic.Jak to mozna naprawic?