Centrum zabezpieczeń

Witam!

Jednym z pierwszych kroków jakie zrobiłem po moim pierwszym kontakcie z Vistą było wyłączenie UAC w msconfig.

Efekt mnie nie zadowolił (tym razem vista postanowiła się nade mną znęcać za pomocą powiadomień że uac jest wyłączony :evil: ), więc postanowiłem w ten sam sposób wyłączyć całe Centrum zabezpieczeń. Niestety tym razem vista postanowiła wyświetlać alert że Centrum zabezpieczeń jest wyłączone :evil:

W takim tempie to niedługo bym ją odinstalował i został by tylko komunikat że vista jest wyłączona :lol:

Po zapoznaniu się z FAQ na tym forum poznałem programik Sunrise który poradził by sobie z moimi problemami gdybym tylko dał radę cofnąć moje ustawienia ale tym czasem obie usługi które wyłączyłem zniknęły z msconfig :o

Podpowiedzcie mi proszę, jak mogę uruchomić usługi Centrum zabezpieczeń i UAC skoro zniknęły z msconfig…

Z góry dziękuję za pomoc!

W zasadzie sam sobie odpowiedziałeś na pytanie ‘‘usługi’’ słowo kluczowe :slight_smile:

No więc w panelu sterowania przechodzisz do narzędzi administracyjnych i dalej do usług i włączasz z powrotem centrum zabezpieczeń.Potem już w centrum zabezpieczeń uaktywnij UAC.

To by było zbyt łatwe.

Tam też jej nie ma :?

William81 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

To spróbuj tego.Artykuł dotyczy IE8 ale po naciśnięciu Reset Windows security settings możesz pobrać fix który zresetuje ustawienia centrum zabezpieczeń.