Centrum zabezpieczeń

(William Wilson) #1

Witam!

Jednym z pierwszych kroków jakie zrobiłem po moim pierwszym kontakcie z Vistą było wyłączenie UAC w msconfig.

Efekt mnie nie zadowolił (tym razem vista postanowiła się nade mną znęcać za pomocą powiadomień że uac jest wyłączony :evil: ), więc postanowiłem w ten sam sposób wyłączyć całe Centrum zabezpieczeń. Niestety tym razem vista postanowiła wyświetlać alert że Centrum zabezpieczeń jest wyłączone :evil:

W takim tempie to niedługo bym ją odinstalował i został by tylko komunikat że vista jest wyłączona :lol:

Po zapoznaniu się z FAQ na tym forum poznałem programik Sunrise który poradził by sobie z moimi problemami gdybym tylko dał radę cofnąć moje ustawienia ale tym czasem obie usługi które wyłączyłem zniknęły z msconfig :o

Podpowiedzcie mi proszę, jak mogę uruchomić usługi Centrum zabezpieczeń i UAC skoro zniknęły z msconfig...

Z góry dziękuję za pomoc!

(Kwalimir) #2

W zasadzie sam sobie odpowiedziałeś na pytanie ''usługi'' słowo kluczowe :slight_smile:

No więc w panelu sterowania przechodzisz do narzędzi administracyjnych i dalej do usług i włączasz z powrotem centrum zabezpieczeń.Potem już w centrum zabezpieczeń uaktywnij UAC.

(William Wilson) #3

To by było zbyt łatwe.

Tam też jej nie ma :?

(Agatonster) #4

William81 ,

Poczytaj - Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

(Kwalimir) #5

To spróbuj tego.Artykuł dotyczy IE8 ale po naciśnięciu Reset Windows security settings możesz pobrać fix który zresetuje ustawienia centrum zabezpieczeń.