Ceny telefonow za granica

Interesuje mnie kupno telefonu. W jakim kraju europejskim sa najtansze telefony(nowe)? Podam tu przykład telelefonu motoroli e1 rokr, ktory w Polsce mozna dostac za około 600 zł(allegro). Jak duzo sa tansze telefony?

Raczej nie są tam tańsze.

cena zależy w dużej mierze od producenta

…więc duużej różnicy Ci nie zrobi…bo tą różnicę wydasz na przesyłkę :roll:

Chyba jednak sie mylisz

A jeszcze jedna sprawa znalazłem przykładowe ogłoszenie telfonu z ebay

http://cgi.ebay.com/NEW-MOTOROLA-MPX220-UNLOCKED-GSM-PHONE-CINGULAR-TMOBILE_W0QQitemZ9726597448QQcategoryZ64355QQrdZ1QQcmdZViewItem

Nie wiem, czy dobrze widze ale ten telefon kosztuje 159$ + 24.99(to akurat nie wiem za co)

To jest cena ostateczna za telefon czy sa jeszcze do niego jakies dodatkowe opłaty. Oczywiscie, wiem ze za ta cene telefon jest dostepny tylko w U.S.A

@up

co do eBay…miałbym dużo zastrzezeń i bym nieproponował tego rozwiązania :roll: wiele postów było już na forum, ze ludzie zostali oszukani przez ten portal :?

To akurat wiem, ale przeciez na ebay tak samo jak na allegro sprzedaja firmy zajmujace sie sprzedaza komorek(mysle ze to jest “pewniejszy” sprzedawca) A jesli chodzi o moje pytanie, to jaka bedzie ostateczna cena tejze komorki(wliczajac wszystkie opłaty)

Dla przykładu podam cene z 9.03.06 telefonu Sony Ericson v600i w wolnej sprzedaży,z reklamy w Pasewlku 99,99E.U nas ten telefon kosztował na allegro 650 zetow a u operatorów nie był dostępny

Wydaję się mi, że telefony za granicą nie są aż tak tanie. Przecież tam też każdy sklep do telefonu na kartę dolicza swoją marżę, musi na czymś zarobić.

Może dobrym wyjściem było by poszukać hurtowni gdzie sprzedaje się detalicznie. Chociaż to pewnie niezbyt możliwe, bo jak sama nazwa mówi to hurtownia.

Zresztą kolejny problem to sprowadzenie. Pewnie z kilkadziesiąt złotych.

A powierzenie sprowadzenia pojedyńczego fona jakiejś firmie z polski to chyba samobójstwo.

Ale chyba nikt mi jeszcze nie odpowiedział w jakim kraju sa najtansze telefony.

Analizując oferty z allegro najwięcej nowych telefonów pochodzi z Niemiec i Angli.Ja mam córke w Niemczech i często tam bywam,z moich obserwacji wynika,że ceny telefonów w wolnej sprzedaży są o połowe tańsze jak u nas,dlatego opłaca sie nimi handlować na allegro.

Mam jeszcze jedno pytanie, gdzie według was sa tansze telefony w Anglii czy U.S.A ? Ile moze wyjsc za przesyłkie telefonu z Anglii gdybym go kupił na ebay. Czy jest to w ogóle opłacalne?

Podejrzewam ze z angli a tak w ogóle to nawed jak byś sam po nie pojechał (poleciał) to by nie było tak drogo bo jeśli wcześniej zamówisz bilet to za około 500zł mozesz pojechać w tą i spowrotem ale wiesz to wszystko zależy od tego ile ty ich chcesz sprzedać ile kupić jkaie ile masz a start itp

Możesz podać jakiś przykład?

Domyślam sie ze połowe tansze sa na ebay. Bo w normalnych sklepach sa tansze ale nie tak sporo

ludzie czemu mieszacie ebay polski do zagranicznego ? to dwie różne rzeczy :confused: W polsce jest on źle zrobiony bo był robiony na szybko. Jak nie wiecie to nie piszcie bo potem powstaje taki stereotyp i gadają ludzie na lewo i prawo :confused:

Są tańsze ale bez przesady - ok. 100 zł, nie więcej. Zależy jeszcze jaki fon i gdzie był kupiony.

TaOs ale kto miesza polski ebay z zagranicznym? Ja tylko powiedziałem ze jesli telefony sa tansze 50% to tylko na ebay(oczywiscie chodziło mi o strone http://www.ebay.com) Zerknij najpierw na 4 post za gory, a pozniej…

nieprzesadzajmy że o 50% są tańsze telefony za granicą…

no bez przesady…

boner3773 umiesz czytac? Moze wejdz sobie na http://www.ebay.com

i przekonaj sie. A czy ja powiedziałem ze 50% tansze za granica?, bo sobie nie przypominam, jakby cos to powiedziałem moga byc 50% tansze na ebay, wiec nie nabijaj sobie postow zbednymi komentarzami.

Temat do zamkniecia, bo prawie nic sie nie dowiedziałem. A wiekszosc odpowiedzi to offtopy.

Tommekx zapewniam Cię, że on nie nabija postów.

Popatrz sobie Nokie 6230i

Ceny praktycznie takie jak na Allegro.

Popatrz na motorole mpx220, ktorej przykładowa aukcje umiesciłem w poscie.