Cenzura na vortalu

No dziwna jest ta selekcja - b.często przepuszczane są takie chamstwa albo totalne dyrdymały w wykonaniu scoobiego i innych trolli ze glowa mała.

Jeszcze ani razu nie widzialem “dopisku” redaktora do postu tego trolla.

Dla mnie to zalosne i bardzo nieprofesjonalne ze administracja to toleruje, ale w sumie nie moja sprawa i nie mój vortal. Jak komuś przestało zalezec na jakosci to juz jego broszka. I tak tu szary user czasem nie moze nawet wyrazic wlasnego zdania bo kilku modów traktuje troche zbyt powaznie swoją rolę i internet w ogóle. Nie wiem moze wyobrazili sobie ze są Billami Gatesami, S. Ballmerami albo w ogóle Bogami :x :wink:

btw. jeśli zacytowałeś tą wypowiedź, no to nie jest tak naprawdę nasz ScooBy forumowy, ktoś się za niego podszywa, btw :

On ma windows Vista, i wszystko jasne, że to nie on piszze co poniektóre brednie

Przeginasz, widzę że jesteś zaślepiony antymonpolizmem, o czym świadczy Twój sig:

Ja wspieram kilka, w tym jeden alkoholowy :P, i jakoś nie czuje żadnej pętli na mojej szyji

Więc teraz wszystko jasne :stuck_out_tongue:

Bo w Vobisie jest najdrozej

Złączono Posta : 06.04.2007 (Pią) 19:28

Tak dziwne ze moj ani razu nie zostal odrzucony, a troche pisalem(i to nie tego typu co piszesz)

Myśle że niema co dalej ciągnąć tego tematu,proponuje zamknąć.Monopol alkoholowy to jedyny monopol który czasami warto wesprzeć.

Wiesz, zdarzyło się , że miałem zdanie przeciwne do Twojego, ale teraz

muszę się z Tobą zgodzić…

Jednakże - jeżeli go wspieram, to jest to bardzo kontrolowane wspieranie…

BTW - rodzice Twoi wiedzą co sądzisz na ten temat ??

Pozdrawiam

Jestem pełnoletni i już dobrych pare lat.

No problem…