Certyfikat bezpieczeństwa nie jest zaufany?

Eeee, google chrome wyświetla mi komunikat taki jak:

Próbujesz wejść na twitter.com, ale serwer przedstawił certyfikat wystawiony przez podmiot, który nie jest zaufany w systemie operacyjnym na Twoim komputerze. Może to oznaczać, że na serwerze samodzielnie wygenerowano dane uwierzytelniające, które zawierają niewiarygodne informacje o tożsamości, albo że intruz próbuje przechwycić Twoją komunikację.

Nie można przejść dalej, ponieważ operator strony poprosił o zwiększenie bezpieczeństwa w tej domenie.

Co z tym zrobić? , nie mogę wejść…Godzina biosu się zgadza…Systemu też?

pomożcie.

Albo masz nieaktualną przeglądarkę (sprawdź na innej - np. IE), albo nieaktualny Windows (aktualizacja certyfikatów), albo masz trojana, który rozrabia… :frowning:

Chrome z oficjalnej strony ściągnięty wczoraj…Windows? . Mowa o aktualizacjach? jak tak to aktualizuję, Trajan…Hmmm…Przeskanowałem…Nic.

A inne przeglądarki jak się zachowują?

Na innych wszystko działa jak należy…Tylko nie na chrome, spróbuje jeszcze raz reinstala.

Dodane 14.02.2013 (Cz) 16:02

No nic, macie jakieś inne pomysły?

Ten komunikat wyskakuje zawsze, jeżeli ktoś chce przechwycić pakiet zaszyfrowany ssl. klikając kontynuuj przesyłasz swoje dane złodziejowi… Reszta możliwości to tak jak Pablo.

Sprawdź szczegóły tego certyfikatu - może się zorientujesz, na czym polega problem.

Może masz w Google Chrome jakąś wtyczkę, która może sprawiać taki problem? Niedawno pisali na Niebezpieczniku o wersjach mobilnych przeglądarek, które przechwytują transmisję - nawet SSL i pośredniczą w takiej komunikacji - oczywiście w celu przyspieszenia działania przeglądania internetu.

Sprawdź też na innej wersji Chrome (czystej), ewentualnie na Chromium czy SRWare Iron (mogą być wersje portable).

Możesz mieć zmienioną datę w komputerze.

Zmień na katualną i powinno byc ok.

Problem naprawiony, Opera pomogła. ;p