Cesarz Narodziny Państwa środka i Spolszczenie

Witam. Kupiłem niedawno Grę Cesarz Narodziny Państwa środka. wszystko ok działa i wszystko jest dobrze gdyby nie to ze jest po Polsku ale nie ma polskich znaków. Naprawdę gdy nie ma “ą” “ł” itp to sie nie da grac bo bardzo cięzko sie czyta niektore wyrazy. czy wie ktos moze czy jest dostepne jakieś pełne spolszczenie albo gdzie leży przyczyna braku polskich znakow tylo w tej grze?

Ja mam tą grę po pl z gram.pl i nie mam problemów z polskimi znakami.

Może zapytaj pomocy technicznej?

Silvver a moze jest jakis plik odpowiadajacy za jezyk w tej grze to bys mi go przesał ??..

Pytałeś pomocy technicznej??

To masz z eXtra Klasyka neXt?

chyba dobre wyciągnąłem

http://s000.wyslijto.pl/?file_id=04633943507583353471

a próbowałeś patcha 1.0.1.0?

http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=33

próbowałeś czy u kolegi też się tak dzieje?

Probowalem zainstalowac patcha ale wyskakuje bład ze nie mozna rozpoznac wersji emperor.exe a gra jest oryginalna

Złączono Posta : 24.08.2006 (Czw) 12:35

włsnie co to jest ten pierwszy plik ? czy nie jest to aby plik ktoy robi cesarza angielskim ?

LOL? Myślisz, że te pliki które wyciągłem z mojej polskiej wersji cesarza zrobią Ci język angielski w Twojej też polskiej wersji???

a bo ja wiem co to za pierwszy plik? Mogłeś napisać jakie chcesz plik, ich dokładne nazwy.

A tego plika to se podejżyj chodźby przez WinRARa,

wygląda on tak (wkleiłem tu jego część):

to ja wg Ciebie to może Ci zaangielszczyć grę :x

Dobrze juz dobrze :stuck_out_tongue_winking_eye: lookam własnie czy bede miał polskie znaki tylko jeszcze tak dokładnie nie wiem gdzie to wkleic

Złączono Posta : 25.08.2006 (Pią) 8:47

Juz widac poprawe w menu ale w grze jest nadal źle :frowning: moze jeszcze jakis plik jest odpowiedzialny za TEXT ? :))

Złączono Posta : 25.08.2006 (Pią) 9:12

I ostatnie pytanie Jak klikne prawympm na Magazyn to tam jak mam towary jest ze moge “Pozbyc sie” “Pozyskac” lub “nie przyjmowac”

Co to jest to pozyskanie ?..