cFosSpeed ktos ten program zna?

hejka… ostatnio ktoś mi polecił taki program o nazwie CfosSpeed który ponoć ma powodować po parodniowej kalibracji przyspieszenie transferów przy sciąganiu i powodować szybsze odpalanie stron itd… po zainstalowaniu zauważyłem jedynie czasami szybsze odpalanie stron i widze na dołożonym przez program mierniku który jest po prawej stronie ekranu ze przy odpalaniu czy przechodzeniu ze strony na strone widac ze transwer jest naprawde szybki ale przy sciąganiu uTorentem czy eMule wszystko jakby spowolniało i nic nie idzie szybciej wręcz bym powiedział ze sie zamuliło… ktoś coś wie pomoże doradzi czy jakos ?? bo nie wiem już co robić i mysleć… z góry THX

wybierz funkcje kalibruj łącze i po jakiś maksymalnie 2 dniach odczujesz różnice lub po prostu ściągnij jakiś większy plik coś koło 200mb też tak miałem i to pomogło. pozdrawiam

szczerze nie polecam tego programu, poniewaz utrudnia sciaganie “skaczace transfery”

NOM a jaki polecasz ??

co do kalibracji to juz to zrobiłem i nie ma różnicy ode mnie sciągają z 3 razy szybszą predkością niż ja pobieram… ogólnie kicha co do sciągnięcia pliku 200mg to własnie ciągne film ma ok 800mg i transwer jest… w sumie go nie ma bo wynosi ok 1,5kb/s a ciągną ode mnie 7,8kb/s smiech na sali… może jakieś ustawienia są o których nie wiem albo trzeba skonfigurować coś jakoś ?? daje szanse temu dziadostwu do końca tygodnia a potem odinstalowywuje to coś

Nie wiem czy to widać, ale na forum używamy polskiej pisowni.

Proszę więc edytować własne posty przy użyciu przycisku icon_edit.gif