cFosSpeed problem z usunięciem

Witam mam problem przy usuwaniu programu cFosSpeed :?

Mianowicie jak chce usunąc plik spd wyskakuje “Musisz miec uprawnienia do wykonania tej operacji” a ja dalem 2 razy Kontynuuj wiec uprawnienia nadalem :frowning:

Wiecie moze jak to usunac? podobno ten program strasznie zwalnia mi internet…moge przywrócic system tylko nie wiem jak.

Żeby cofnąć system otwierasz: START > w okienku na dole wpisz PRZYWRACANIE SYSTEMU > kliknij i poczekaj chwilę > DALE J > i wybierasz punkt przywracania. Albo w bardziej tradycyjny sposób : START > AKCESORIA > NARZĘDZIA SYSTEMOWE > PRZYWRACANIE SYSTEMU. Mam nadzieje ,że pomogłem :slight_smile:

Sprawdź jakimiś programami do usuwania zbędnych aplikacji:

MyUninstaller

Free Uninstaller

Total Uninstall

Absolute Uninstaller

wszystkie dostępne po polsku tylko sprawdź czy są pod Viste, nie wiem czy przywracanie systemu odinstaluje ci program :?:

ewentualnie usuń z autostartu i wtedy spróbuj usunąć

Sprawdzalem MyUninstaller i Free Uninstaller i na liscie programow nie ma cFosSpeed.

moze to przez to ze ja nie mam zainstalowanego programu tylko mam 1 plik ktory sie nie chce usunac…(spd.exe) :frowning:

a jak wybieram przywracanie systemu po ponownym uruchomieniu kompa pisze ze nie mozna ukonczyc procesu czy cos takiego ( probowalem 3 razy i lipa :-x )

dodam jeszcze ze spd exe chyba jest uruchomiony bo jak biore Wytnij -> Wklej ( na inny dysk ) to pisze: Nie mozna ukonczyc akcji, poniewaz plik jest otwarty w innym programie. Zamknij plik i sporbuj ponownie.

A ja nie wiem jaki to plik … w procesach nie widze nic pod nazwa spd.exe