cFosSpeed - to "szajs", czy na prawdę pomaga?

Witam. Ostatnio zainstalowałem program cFosSpeed. Mam go od dwóch dni. Gram często w różne gry multiplayer. Jednak nie zauważyłem, by ten programik który waży tylko 5,54 MB, pomógł mi. Gdy wpisuję w Start -> Uruchom komendę “ping -t (strona dostawcy)”, pokazuje mi się ping między 80 a 200 ms, w cFosSpeed podobnie. Jednak gdy uruchomię grę, ping jest jednak wyższy, nie od 80 do 200 ms., tylko od 100 od 300 #-o, owszem, czasem będzie mniejszy, jednak jak ping skoczy mi na 220 - 300, to się grać nie da, bo lagi mam straszne. Tak, wiem, są tacy którzy mają większy, jednak posiadam klany, a klany z którymi gram przeróżne klanówki niekiedy narzekają na dosyć spore lagi.

Więc co mam w tej sprawie zrobić? Czy cFosSpeed to zwykły “szajs” i zajmuje niepotrzebne miejsce na dysku, czy to wina innego “szajsu”, znany jako wirus (robaki, spyware, trojany itp.)?

Proszę o porady tych, którzy używali ten program, proszę także by obyło się bez ostrzeżenia.

Pozdrawiam.

cFos musi podziałać przez kilka tygodni na pełnym obciążeniu łącza(dla kalibracji). U mnie ten program bardzo pomógł.

program służy do zarządzania ruchem i nie zmniejszy pingu bo jest to fizycznie niemożliwe

Dokładnie optymalizuje ruch pakietów, te ważne ustawia w pierwszej kolejności, te mniej ważne kolejkuje dalej.

Ponoć najlepiej spisuje się łączach ADSL, gorzej na innych.

Słyszałem co innego. Jednak skoro nie cFosSpeed, to w takim razie co?

Skoro coś jest niemożliwe to nic logiczne :stuck_out_tongue:

jedyna opcja zmiana łącza/operatora

ale sprawdzanie systemu na obecność wirusów nie zaszkodzi gdyż pingi są dość wysokie

wpisz też polecenie tracert adres to będziesz widział w którym miejscu odpowiedz hosta trwa najdłużej jak to jest adres twojego dostawcy to musisz wtedy zwrócić się do niego

Ten program jest stworzony do modemów . Jeżeli masz kablówkę lub radiówkę to on ci nie pomoże.

Pozdrawiam Smycz

A do routerów już nie ??

Czytaj co napisałem powyżej.