cFosSpeed - Wolniejszy internet

W programie cFosSpeed użyłem opcji Kalibracji Łącza. Przez to mój internet zwolnił jakieś 10 razy. Przy ściąganiu osiągałem prędkość 120 kb/s, a teraz 10kb/s. Strony otwierają się bardzo wolno lub nie otwierają się wcale. Mam internet z Multimedi Polska, prędkość - 1mb/s. Proszę o jakieś wskazówki.

miałem to samo przy neostradzie 1Mb. Nie wiem jak ale następnego dnia działało wszystko jak należy. Przeinstalowalem po tym Cfospeeda i nie mam już problemów.

Użyłem tej opcji ( Kalibracji Łącza ) ponad tydzień temu, próbowałem przeinstalować program i nic.

odinstaluj cfosspeed i sprawdź czy internet lepiej działa,

wtedy będzie wiadomo czy to jego wina czy coś innego

Odinstalowałem cFosSpeed i dalej chodzi tak samo wolno.

wystarczy:

wybrać opcje kalibracji, przez jakieś 10-15 minut udostępniać na jakiś serwer ftp pliki, pobierać plik z byle jakiej stronki, włączyć pobieranie przez p2p, no i ewentualnie odpalić jakiś filmik np. na youtube, taki jest mój sposób na poprawna kalibracje, zawsze działa :smiley:

Spróbuję zrobić tak ja napisałeś. Daje jeszcze ten link do screena, może się przyda…: http://img528.imageshack.us/my.php?image=mojcs.jpg

EDIT:

Robię tak jak kazałeś już ponad godzinę i dalej nic…

Nie wiem czemu, ale gdy próbuje “Naprawić” internet to nie można wyczyścić Pamięci podręcznej DNS, ktoś wie o co chodzi ??