Cfosspeed

siemka zainstalowałem sobie dzisiaj cfosspeeda i wyswietla mi sie komunikat ze nie wracają pingi mam legalnego xp z sp2 prosze o pomoc.

PPM na cfosSpeed w Tray’u i kliknij “Wyślij impuls kalibracyjny”

prosze prościejszym jezykiem bo jestem nowicjusem

najeżdżasz na ikonkę w Tray’u czyli w prawym dolnym rogu przy zegarze(godzinie) i klikasz Prawym Przyciskiem Myszy->wyskakuje okienko z opcjami i klikasz na “wyślij impuls kalibracyjny” :smiley:

w pasku zadań po prawej stronie masz zegar, i obok ikonkę cfos speeda. prawym klawiszem myszy tam i z wyświetlanego menu lewym klawiszem myszy klikasz na jak to willy powiedział Wyślij impuls kalibracyjny.

EDIT: nie zauważyłem wpisu Willy

nie ma niczego w menu o nazwie impuls kalibracyjny tylko kalibracja łącza

Mam wersję CfosSpeed v 3.01 i u mnie jest.Pewnie u Ciebie to to samo tylko się nazywa “kalibracja łącza”.A jaką wersję CfosSpeeda posiadasz??

Edit:Pewnie wersję 4.20

psiadam wersje 4.60

W dniu 24.05.2008 , o godzinie 20:14 został dopisany post przez Michał1975

jeszcze jedno pytanko naciskam na kalibracje łącza i wyświetla mi się taki komunikat: nastąpiło wyczyszczenie danych modelowania ruchu i uruchamianie nowej kalibracji łącza. W zależności od intensywności korzystania z internetu moze to zajać nawet kilka dni zanim zostanie osiągnięta pełna przepustowosć. I potym komunikacie naciskam na OK

W dniu 24.05.2008 , o godzinie 20:16 został dopisany post przez Michał1975

A JAK MOŻNA PRAWIDŁOWO SKONFIGUROWAC SFOSSPEED

http://osiol.com/index.php?showtopic=63720

http://www.searchengines.pl/cFos-cFosSpeed-i-Niezbednik-TurboKrecika-t13406.html

Poczytaj na tych forach jak to zrobić.Każda kalibracja jest inna.Ja mam przydzielony najwyższy priorytet na przeglądarkę i programy peer2peer ale każdy może wg siebie inaczej skonfigurować.Jeśli kliknąłeś na

program automatycznie dostosuje się sam do Twojego łącza i za kilka godzin lub dnia lub dwóch będziesz korzystał z całości przepustowości.

w zakładce "priorytety ja mam tak ustawione i jest OK:

ZAPTASZKOWANE

NIE ZAPTASZKOWANE

NIE ZAPTASZKOWANE

ZAPTASZKOWANE

ZAPTASZKOWANE

No a reszta to w/w fora i obserwacja.Powodzenia. :smiley:

Michał1975 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu.

W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.