cFosSpeed

Siemqa!!

Planuje kupić program cFosSpeed…i mam pytanko zapłace za program i w jaki sposób go dostanę pocztą na meila?? czy jak?? bo niestety nie znalazłem żadnej informacji na stronie producenta

a możesz podać linka do miejsca skąg go chcesz kupić ??

Jasne

http://www.cfos.de/speed/cfosspeed_pl.htm

wydaje mi się, że jest to strona programu…innej nie znalazłem:D

Złączono Posta : 06.11.2005 (Nie) 15:29

Jest tam napisane: cena pokrywa wszystkie koszt jak chce sie wypełnić formul;arz to jest tez:

eMail i potem dostawa przez eMail…już wszystko wiem sorki, że źle sprawdziłem…a już myślałem, że wysyłają na CD bezpieczniej by było niż na meila

hm…

nie powiem, żeby to było jasno napisane :?

prawdopodobnie:

  • prześlą ci płytę z programem

lub

  • podadzą ci link do pobrania pełnej wersji po zapłaceniu

najlepiej bedzie jak zadzwonisz do nich w poniedziałek i się dowiesz

WItam, ja kupowałem ten program jakies 2miechy temu i przesłali taki mały programi z kluczem emailem, jego się odpalało i wpisywalo klucz który został przesłany wraz z nim i wtedy sie instalowało, kupowałem z tej samej strony co ty :wink:

Jak kupowałeś to napisz czy jesteś zadowolony z niego?? czy spełnia swoją rolę…??

Ja lece na 30-dniowym trialu i jestem b.zadowolony! Łącze mam w końcu bardzo dobrze zoptymalizowane!

jorg35 widzę, że umiejętność czytania u ciebie występuje w stanie szczątkowym :twisted:

ty wiesz na jakim jesteś forum ??

O LEGALNYM OPROGRAMOWANIU

więc weź chłopcze poczytaj regulamin

Większośc internautów jak i zarówno na tym Forum mają piraty na swoim komputerze śmiechu warte! !!

Złączono Posta : 08.11.2005 (Wto) 15:10

Ulrzyło Ci ??

jorg35 nie mam zamiaru z Tobą dyskutować na ten temat

Forum, ma regulamin, który złamałeś.

Nie interesuje mnie Twoje zdanie w tej kwesti - masz go przestrzegać, a jak ci się nie podoba, to znajdź inną piaskownicę.

Koniec

P rsz ykro mi co do przekonań adminów ale muszę się zgodzić z jorg35. Oprogramowanie jest zbyt drogie aby kupować oryginały a ich darmowe zamienniki nie spełniają swoich zadań. Więc sądzę, że przynajmniej 80% użytkowników tego forum ma tzw piraty i nie kupią sobie oryginałow no cóż kogo stać na np office 2003 za coś koło 1000zł - widziałem za tyle w mediaMarkcie.

Oczywiście nie chcę dyskutować na ten temat i sprzeczac się z administratorami tego świetnego forum - jedno z najlepszych z tej kategorii ale muszę się żgodzić z kolegą jorgiem35

Tak jest to bardzo dobry program :wink:

co do użytkowania orginalnego oprogramowania, to:

Drogie oprogramowanie mozna zastąpić zawsze tanszymi lub darmowyi zamiennikami :wink:

Niby dlaczego nie spełniają :roll:

Wystarczy popatrzyć na użytkowników Linuksa mają wszystko to co posiadacze Windowsów i to wszystko za zupełną darmochę.

A kto Ci każe kupować pełną wersję Profesional (z której nie skorzystasz nawet w 1/3 jej pełnych możliwości).

Z tego co mi wiadomo jesteś jeszcze uczniem więc możesz skorzystać z wersji edukacyjnej za jedyne 389 zł czyli mniej niż połowa ceny i masz wszystko co Ci jest potrzebne:

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=9372

Nie chcesz kupować zainstaluj Open Offica 8) 8) 8)

Dalszą dyskusję OT uważam za zbędną.

Jeżeli nie podobają Ci się zasady tu panujące zmień forum i po krzyku, w czym widzisz problem :roll:

Co do mojego wczęsniejszego postu to oczywiście przykro przez rz a nie sz - drobna literówka się zrobiła:D

Z jednej strony mod ma racje ale z drugiej. Może zeby nie ciągnąć sprawy napiszę tak: każdy ma swoje zdanie jeden woli program A a drugi B…

Tak jak mówią na całym świecie Polak to Naród kłutliwy,tylko troche władzy to zaraz wynocha z mojego forum,brak im argumętów i zielonego pojęcia o życiu.

jorg35 dostałeś zakaz pisania - mówiłem koniec tej bzdetnej dyskusji :twisted:

nie intersują mnie Twoje wywody w tej materii - masz przestrzegać regulamin

jak chcesz pogadać o legalności etc., to idź na forum o prawie !!

zakaz dostałeś na 24 h - postudiuj regulamin