Championship Manager 5

Wie może ktoś czy znajduje się nakładka na Championship Manager 5 spolszczająca całą grę ??

Nie ma. Jest to za świeża gra.

a championshipm Manager jest lipny jak chceesz dobrego managerato weż football manager 2005 - on posiada spolszczenie i jest dostępny po polsku

ZGADZAM się w 100% z m89 Football manager 2005 jest lepszy od CM5.

Ważnym argumentem przemawiającym za FM 2005 jest pozbawiony (niemalże) błędów system meczowy, o czym nie mozna powiedziec w CM5.

A WIĘC jestem za FM 2005

Pozdrowienia !

m89 i maeski Kolega Vegeta nie pyta, czy ta gra jest lepsza, tylko szuka spolszczenia, więc nie wypisujcie tutaj postów na temat innej gry :!:

Ale po co ma szukac spolszczenia do CM 5 jezeli jest lepsza gra (FM 2005)dostepna w polskiej wersji językowej.

A skąd wy macuie takie info która gra od której jest lepsza.Jak mi wiadomo Championship Manager 5 chyba nie wyszedł jeszcze w Polsce :x

No to się mylisz, bo wlasnie CM 5 wyszedł kilka dni temu (okolo tydzien). Czytałem już wiele opinii nt. obydwu gier.

jak pisze to wiem co pisze football manager 2005 jest lepszy jego ekipa ma wieksze doświadczenie w tworzeniu menagerów ( to ta sama ekipa poza segą

która robiłą serie chempionship tylko nazwe zmienili) a championship manager 5 robili teraz nowicjusze i kompletna klapa zwalili chłopcy jak trzeba a poza tym do nich zaufania nie mam a football manegera polecam bo firma z doswiadczeniem i testowalem przez 3 miechy i spoko nie dostrzeglem błedów a za to wiele ułatwień i poprawek względem chempionship manager 03/04

A czy teraz jest juz spolszczenie do CM5?

Niema, ale jest CM5 PL.

a skąd mozna sciagnac CM5?

http://www.merlin.com.pl/frontend/towar/403683

ściągnąć można z półki sklepowej albo ze sklepu netowego a że pirat jesteś to ci nie pomogę :stuck_out_tongue:

lepiej se kup football menager 2005

Co Wy tu gadacie? O czym jest ten topic? O spolszczeniu do CM5 czy o tym który manager lepszy? Jak będzie spolak to go szukać na http://www.Maciek.kom.pl

polaka nie będzie raczej bo skoro wyszedł w wersji polskiej to nie jestem pewien czy go spolszczą :smiley: