Chcę być modem na forum!

Chcę uzyskać status Moderatora, co mam zrobić???

nic, nie ma naboru na modów więc nim nie zostaniesz jakbyś się nie zorientował to grupa moderatorzy jest zamknięta… zresztą za krótki staż masz na tym forum aby kandydować…

dobra dobra, admin o tym zadecyduje :stuck_out_tongue:

myślisz że się nadajesz :slight_smile: ?

Myślę, że tak. :mrgreen:

po czym wnosisz?

[quote="Mam wątpliwości, skoro nawet nie znasz

regulaminu Forum, który"]

Administracja Forum nie przyjmuje zgłoszeń osób chętnych do

zostania Moderatorami. Powoływanie, w razie potrzeby nowych

Moderatorów, odbywa się wyłącznie przez administrację Forum

Zamykam temat bo dostanę jeszcze ostrzeżenie za zbędną dyskusję Szanowni Moderatorzy. Wszystko już wyjaśnione :mrgreen: :mrgreen:

No i ponadto

User nie ma takich uprawnień. ;]

jacobson89 zanim, zaczniesz “ubiegać” się o status moderatora forum, to zacznij od przeczytania regulaminu i zasad na forum. Z tego widzę po Twoich postach, to masz z tym kłopot :roll:

Lubię czytać takie posty z rana :lol:

zależy :stuck_out_tongue:

na niktórych forach user może zamknąć SWÓJ temat :stuck_out_tongue:

author_vision a czy mówimy o innych forach czy o naszym :roll:

na niektórych forach, ja jestem Modem. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ale jesli chodzi ot konkretne forum, pod adresem forum.dobreprogramy.pl to na nim jestem userem. I mam duże uprawnienia. Np. Moge pisac posty, zkładac tematy i co jest jeszcze dobre? Moge edytowac swoje posty:)

I kto mi podskoczy?

komin15

Regulamin Twoim parasolem, pod jego ochroną - nikt, ale nie próbuj się spod jego osłony wychylić - zmokniesz :slight_smile:

jacobson89 Dlaczego chcesz pełnić funkcję Moderatora? Możesz to jakoś uzasadnić? Wbrew pozorom nie jest to takie łatwe ze względu na to, że trzeba poświęcać naprawdę wiele czasu na forum, kasować zbędne tematy, użerać się z Userami łamiącymi i nieczytającymi regulaminu, odbierać od nich od czasu do czasu “wyrazy sympatii” na PW bądź GG oraz wiele innych rzeczy. Wątpię, by została Ci powierzona funkcja Moderatora (nie mnie o tym decydować i nie mnie oceniać Twoją postawę na Forum) dlatego jeśli rzeczywiście chcesz pomóc otwórz stronę:

http://forum.dobreprogramy.pl/search.php?search_id=newposts

przeglądaj pojawiające się nowe tematy i podsyłaj informacje o zauważonych nieprawidłowościach Moderatorom poprzez PW.

Pozdrawiam :slight_smile:

jesteś tu raptem 2tyg, troche mało? nieznasz użytywkoników, i zapewne nieznasz jeszcze dobrze regulaminu ;>

:x

:: MARIO :: wybacz ale… co to jest ta “jedynka” pod twoim awatarem ??

ps.

jeśli cię uraziłem to z góry Przepraszam… :stuck_out_tongue:

xulu - a widzisz gdzieś wniosek :: MARIO :: o bycie moderatorem na tym forum? :wink:

Temat uważam za wyczerpany.