Chce do policji!

witam mam taki problem

nie moge zostac przyjety do policji ponieważ nie mam uregulowanego stosunku do słuzby wojskowej,nie moge uregulowac tej słuzby wojskowej w policji ponieważ jestem… studentem !

Tragikomedia i nonsens ale juz sie przyzwyczaiłem!

Slyszalem ze mozna starac sie o przeniesienie do rezeryw przed ukończeniem studiow czy cos takiego, czy to prawda?

zalezy mi bo jutro jade do wku po taka zgode i nie wiem czy jest sens

czy istnieje jakis nr infolini gdzie mozna uzyskac pomoc jak to zostac policjantem gdzie pomoga mlodemu czlowiekowi takiemu jak mi wyjsc jakos z tej niezręcznej sytuacji???

Można prosić o odroczenie, zastępczą służbę wojskową.

Ale lepiej “odbębnić” okres szkolenia :

http://praca.gazeta.pl/gazetapraca/1,74785,2898935.html :slight_smile:

A nie lepiej po studiach iść do szkoły policyjnej ??

A jeżeli chcesz iść do

policji to dla czego od razu nie poszedłeś do szkoły policyjnej ??

Jeśli jesteś uczciwy to znajdź sobie uczciwą pracę czyli z dala od polskiej policji. Przemawia przeze mnie duże doświadczenie a nie złośliwość.

buahaha CH to ze słownika…

forma HWDP jest nie poprawna z punktu widzenia ortografi ale przyjęta w skrócie…

Dlatego HWDP jest zawsze między nami…

je*ać policje tylko Bóg może nas sądzić…

nie poszedlem bo chcialem skanczyc szkole pedagogiczna

a teraz mam dziekanke a potem jeszcze rok

i w sumie zanim zakoncze studia to minie 1,5 roku

wojownik popraw błędy - na forum piszemy po polsku.

weż ty sie nie osmieszaj z ta policją

Ale jak Ci zarżną matkę, żone zgwałcą, w dodatku zostaniesz okradziony i Twoja chata zostanie spalona to co zrobisz ??

Siądziesz w kącie i zaczniesz płakać ?? Może zawiadomisz o tym policję ?? 8)

Dziwie się, że moderacja zostawiła Twojego posta :shock: :?

to naprawde musiałbym mieć pecha… wolałbym sam wymierzyć sprawiedliwość niż wzywać policję:P oglądałeś mściciela? zrobiłbym dokładnie to samo:P

a mój post tu dalej jest bo moderatorzy sie ze mną zgadzają:P

a czy twój tatuś to czasem nie policjant, że tak ich bronisz:P każdy wie jaka jest polska policja (sam miałem z nimi nie raz doczynienia)…

Życie to nie film 8)

Nie wątpię :?

Nie, nie jest…ja ich nie bronie :lol:

dobra spoko po co sie rozgadywać na temat policji :stuck_out_tongue: są ciekawsze tematy :slight_smile: każdy ma swoje zdanie na ich temat :slight_smile:

Ja mam takie zdanie na temat polskiej policji :x

Nie robią nic tylko siedzą za biurkiem :x

A co to ma wspólnego z tematem?

Leguś za wiele amerykańskich filmów z Brudnym Harrym i Chuckiem Norrisem w roli głównej sie naoglądałeś

Przyszło by coś do czego to byś usiadł na pępku i płakał

:P:P:P

Krowa która głośno ryczy, mało mleka daje

W policji także więc trenuj poprawną pisownię już teraz, jak radzi Monczkin by uniknąć sytuacji w których przyszłe Twoje raporty np. z oględzin zwłok trafią na “joemonster” albo inne “śmieszne” stronki w sieci :stuck_out_tongue: