Chce kupić kartę graficzną

Siema

Mam problem otóż:

mam 200 zł. i chce kupić w miare dobrą karte graficzną, podajcie mi wg. was najlepsze modele za tą sumę . Karta musi być na AGP

Dane kompa.:

proc ; Athlon 2400+

plyta; abit nforce 7

pamieć; 512 MB

dysk: 80 GB

pozdrawiam

GF 6600 lub Radeon-9600-TX

Witam,

żeby nie zakładac odrazu nowego tematu to też się spytam korzystając z okazji - albowiem zamierzam zakupic nową kartę graficzną (zależy mi na Palit XpertVision Radeon X1550 256MB DDR3 AGP ) i jest pytanie… czy mogę ją wsadzic do mojego komputera (nie znam się na sprzęcie zabardzo )

proc: Celeron D 3.06Mhz

ram: 1gb

główna: msi pm8m3-v ms7211 via

zasilacz: 300W

Dziękuje za odpowiedzi.

Raczej nie powino byc problemów!

Tylko czy ten zasilacz to udźwignie ?

chyba zasilacz teś byś musial wymienić bo ci sie sfajczy

:? :?

Nie oplaca sie kupowac tego Palita !!

barteq696 podaj jaki masz zasilacz bo geforcy z seri 6xxx to straszne pożeracze prądu

Ja Ci polecam 6600GT, 6800XT, 7600GS Palit Sonic wybierz co dla Ciebie kożystniejsze :slight_smile:

jaque Też podaj marke zasilacza, u Ciebie będzie tak samo raczej bo masz Celofana też 6600GT lub 6800XT

Alinek naucz się czytać wyżej

podaj nazwę i model zasilacza, ale wątpię że 300W pociągnie po co jechać na granicy i ryzykować :o

Zasilacz Codegen ATX + 2 dodatkowe złącza PFC, ja na kartę mogę wydac 250-270 złotych coś koło tego, jeśli nie pociągnie ten zasilacz to może znacie jakąś kartę o podobnych statach i pójdzie na tym zasilaczu.

no to zasilacz na 100% do wymiany, chyba że chcesz puścić komputer z dymem. Z tych lepszych tańszych Fortron 350W, sam taki kupiłem dzisiaj. Pozdrawiam

tzn. że jak dokupię ten zasilacz to mogę zakupic tę kartę bez obawy o spalenie się kompa, thx za pomoc :slight_smile:

Mniej więcej tak… jeszcze kontroluj temperatury i będzie ok :slight_smile: