Chce kupić laptop budżet 1500 zł

Witam chciałbym kupić laptop do użytku codziennego oglądania filmów ale raz na jakiś czas chciałbym zagrać w np.cs go, LoL itp. Chciałbym cieszyć się rozgrywka w co najmniej 60fpsach. Nie znam się kompletnie na laptopach więc prosiłbym o pomoc, w grę wchodzą laptopy używane. Jeśli znajdziecie coś ciekawego to podsyłajcie linki. A i fajnie też gdyby rozdzielczość była już full HD ale jak nie da rady to trudno w takiej cenie wszystkiego wymagać nie mogę

Do 1600 dostaniesz pierwsze modele z 2200U, 2500&3200 raczej za drogie.
https://allegro.pl/kategoria/laptopy-491?bmatch=baseline-cl-eyesa2-dict43-ele-1-4-0205&string=2200u&description=1&system-operacyjny=Windows%2010%20Home&rozdzielczosc-px=1920%20x%201080&stan=nowe&wielkosc-pamieci-ram=8%20GB&order=p
Działa tak

Na używany musiałbyś trafić naprawdę dobrą ofertę…

1 polubienie

Trochę za drogo

Poszukaj w outletach, powystawowych, na promocjach.

Taniej się nie da, przynajmniej nie nowy. To najtańszy warty uwagi model, niżej masz tylko Atomy NXXXX lub stare Intele z tragiczna integrą. :wink:

1 polubienie

Poszukaj z pełnym procesorem np HP Probook 650 G1

1 polubienie

O tego proboka powiem jedno: … uciekaj od tego. :wink:

Primo z 6 lat na karku, secundo matryca HD miast FHD i ta integra… :wink:
Do WWW wystarczy, o grach zapomnij. O filmach też.

1 polubienie

Najciekawsze co znalazłem na allegro, spokojnie wystarczy do podanych przez Ciebie gier. A i cena normalna.

1 polubienie

… nie opłaca się. :wink:

  1. Brak windowsa, czyli cena 500+, a to już niemal jak nowy (doliczając ssd 240GB).
  2. Bajzel z gwarancją, czyli "1 rok rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców
    […] NA KAŻDY PRZEDMIOT NIE POSIADAJĄCY GWARANCJI PRODUCENTA UDZIELAMY GWARANCJI ROZRUCHOWEJ 14 DNI. SPRZĘT UŻYWANY NIE JEST OBJĘTY RĘKOJMIĄ. "
    Nie dałbym sobie głowy uciąć, czy rok, czy 14 dni tylko…
1 polubienie

Nie przesadzaj z tym 500+ :wink:

2 polubienia

Nie no już dołożę do tego laptopa z procesorem 2200u w takim razie budżet 1700zł jest w tej cenie coś ciekawego? Prosiłbym o konkretne linki

Też bez systemu lepiej żeby był to będzie pewnie taniej

System sobie ogarnę sam

minimalnie, a Windows sklepowy 500 stówek, co do Allegrowych za 5 nie polecam. :wink:

Nie podnoś tak bsżetu, zaraz dojdziesz do 2500u lub lepszych. Do 1600 masz Acery i Lenovo. Ciekawe to, że poza metką te same bebechy, ale osobiście mam ideapada i nie powiem by był zły. Poszukaj po sklepach promocji, wyprzedaży i pewnie 100 oszczędzisz. :wink:

1 polubienie


1 polubienie

Mieszkam na takim zadupiu że tutaj wszystko droższe niż tańsze nawet na promocjach xd

To już ostatecznie bo dzisiaj chcę zamówić, do 1600-1700max co kupić najlepiej? Może być bez systemu ponieważ mam możliwość w niskiej cenie kupić. Tylko żeby był nowy aby dostać gwarancję w razie awarii, doszedłem do tego że nie ma co ryzykować z używkami.

Z góry też dziękuję za pomoc osobom które poświęciły trochę czasu.

https://www.morele.net/laptop-lenovo-ideapad-330-15arr-81d200kepb-6004586/?gclid=CjwKCAiAhc7yBRAdEiwAplGxX0P_KHlYecKD9f6OebBLuHHiN9v071GiDt8cGxku3qeTo9kk0q2HAhoCWI4QAvD_BwE&gclsrc=aw.ds
Tylko tu dobierasz na Allegro używane 4 GB RAM za 70 zł i dokładasz, żadna filozofia. :wink:

a tu bez systemu, 4 GB RAM też bierzesz z Allegro i dokładasz, lub 8 jak wolisz i tanio będzie

Sprawdź jeszcze EuroRTV i Komputronik, z tych większych tam mogą mieć. :wink:

1 polubienie

Nie da się zmienić ilości ramu w tej ofercie

Da, śrubokręt 8x + kosć z Allegro za 70 zł = zmiana.

Nie, nie jest zaplombowany i można dołożyć.
Mozesz szukać 8 GB, ale za lenistwo dopłacisz pewnie 200 zł. :wink: