Chce kupić mysz bezprzewodową

Mam zamiar sobie kupić mysz bezprzewodową do kompa. Patrzę teraz w necie ale nie widze za ciekawych. Szukam takich bardziej młodzieżowych, w jakimś fajnym stylu, z jakoś diodą może? Może mi jakoś doradzicie?

Witam!

Używam bezprzewodowej laserowej, ale nie wiem czy Ci przypadnie do gustu, niemniej ja jestem z niej bardzo zadowolony i póki co nie mam zamiaru jej zmieniać na nic innego.

Logitech MX 610

Proszę zmienić tytuł swojego tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

Ile masz kasy na tą mysz? Nie polecam myszy bezprzewodowej, poelacam tą bo sam ją mam:

z a4tech http://www.proline.pl/shop.php?prodid=A4TECH+X-718F

W tym sklepie co podałem akurat nie ma tych myszek bo są obecnie wszystkie zarezerwowanie ale poszukaj na innych sklepach gdybyś był tą myszką zainteresowany. Ma dość cienki kabel i po kiknięciu na taki guzik zmienia kolor pokrętła. Ma też przycisk 3fire przydatny do gier - strzelanek. Jest oczywiście laserowa ale nie bezprzewowodowa.

pzdr.

Witam!

A co jest takiego złego w myszy bezprzewodowej, że jej nie polecasz?

Ja miałem zawsze myszki przewodowe, ale raz się skusiłem na bezprzewodowa i już chyba do końca życia nie kupię myszy z kablem.

Bezprzewodowa to przede wszystkim rewelacyjna wygoda, a niczym nie ustępuje myszce z kablem.

Jednak chcę kupić myszkę bezprzewodową. Nie potrzebuję do niej aż takich bajerów. Wystarczy aby miała pokrętło, 2 przyciski (te od klikania) i jakoś diodę pod spodem żeby świeciła na jakiś kolor. Jakoś takiej nie mogę znaleźć