Chce kupić nowego laptopa i porsze o ocene i propozycję

Witam:)

Mam zamiar zainwestować w nowego kompa i zastanawiałem sie nad kupnem laptopa. Nigdy do tad nie mialem laptopa i chcialbym uslyszec opinie kogos kto posiada. Moge na niego wydac do 5000zł . Nowy windows Vista pojdzie na laptopie kupionym do takiej kwoty? I moze ktos ma jakies propozycje laptopa dobrego ktory moglbym zakupic i czy w ogole oplaca mi sie kupowac laptopa. Głownie uzywalbym go w domu wiem ze do tego starczy stacjonarny komputer ale niedlugo wybieram sie na studia i mysle ze wybiegajac troche w przyszlosc bedzie korzystniej zakupic laptopa. Proszę o odp. Z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie wszystkich :slight_smile:

Kup sonbie laptopa z 3 tys.A za 2 tyś zmodernizuj kompa.

Na sdudia do pisania w sam raz.

Na laptopie pewno sobie konfortowo nie pograsz a na stacjonarnym to i owszem

http://sklep.vobis.pl/produktinfo.aspx?symbol=874679 co myslicie o nim?

Proszę zmienić tytuł na konkretny.

W przeciwnym razie - zaliczy Śmietnik

Więc tak, za 5000 tys złotych kupisz bardzo dobry komputer, z C2D i mysle ze 2GB Ramu, wiec Vista bedzie chodziła bez problemu. Laptop również w tej cenie bedzie niezły, ale… jezeli narazie jesteś w miejscu, i nie zależy Ci narazie na wygodzie(noszenie kompa) to polecam stacjonarną jednostkę i no i monitor, rozumiem że też potrzebny.

Do czego bedzie używany komputer ?

Internet , praca na programach typu PhotoShop, czasem gry , aplikacje biurowe, filmy muzyka … tak standardowo.

Złączono Posta : 03.11.2006 (Pią) 12:20

HP Pavilion dv6140ea Notebook PC zdecedowalem sie na tego… dobrze wybrale,?

w takim wypadku lepszy stacjonarny komp. bo za 5 tys. bedziesz mial super sprzet, na ktorym vista bedzie smigac.