Chcę kupić telefon komórkowy


(Spectatorx) #1

Chciałbym kupić telefon komórkowy który:

dzwoni

pisze, odbiera, wysyła sms, mms, ems itp

proste, przejrzyste menu

dosyć duży wyświetlacz który rozczyta osoba starsza

dosyć duże klawisze

bateria powinna trzymać jak najdłużej

kolorowy wyświetlacz

Opcjonalnie posiada (opcjonalnie = lepiej aby nie było, ale jak będzie to niech będzie):

aparat

kamera

Każdy model posiadający więcej niż rzeczy opisane powyżej odpada. Musi być to jakiś dosyć nowy model, np z tego lub zeszłego roku.


(Konrad93) #2

NOKIA 3110 CLASSIC Moja babcia ją ma i nie narzeka, ma możliwość ustawienia dużych liter kontaktów,smsów i menu! co jest dużą zaletą! tak sam ma duże klawisze


(Konrad93) #3

tu masz link od niej http://allegro.pl/item486161324_nowa_no ... na_66.html


(Spectatorx) #4

O, czyli jednak jeszcze produkują telefony komórkowe! Bo te przeładowane formy z mp3, filmami, pornuchami, aparatami 2mpx itd to już dla mnie nie są komórki tylko mobilne centra multimedialne które do niczego nie są podobne, ogólnie te maszynki doprowadzają mnie do szału.

Dobra, a ile pamięci własnej (pamięci telefonu) ma ta nokia?

Za nokią nigdy nie przepadałem, od biedy mogłaby być, ale... może propozycje innych producentów jakieś mi tutaj przedstawicie? Byłbym niezmiernie wdzięczny.


(Netacadcisco) #5

a po co ci wiedzieć ile ma pamięci jak nie potrzebne ci mp3, aparaty itp, więc pamięć ci też nie potrzebna zbyt duża, po drugie tysiące jest stron z opisami tego telefonu i wszędzie jest napisane że 9MB


(Spectatorx) #6

Lepiej mieć tych kilka MB niż jak moja dziewczyna miała w podobnej nokii 2MB i musiałem cudować jak jej jedną piosenkę wrzucić na telefon, o masakra, aż mi wstyd było tak obcinać piosenkę i kompresować do tak niskiej jakości audio.


(klopas) #7

może jakaś nokia z serii 1xxx ?