Chcę kupić telefon niewiem co wybrać?

Witam chcę kupić telefon w Play nie wiem jaki wybrać zastanawiam się nad :

  • LG Gd 510 z baterią słoneczną

  • Sony Ericsson Yari

  • Nokia 6600i silde

Najważniejszy jest dla mnie odtwarzacz muzyczny telefon musi dobrze grać i również słuchawki w miarę dobre.

dobry odtwarzacz wideo oraz w mierę aparat fotograficzny GPS też by się sprzydał wifi ale nie musi być wifi

i powiedzcie mi tez ktory wdg. was najlepszy ??

Jeżeli zależy Ci na gps i wifi polecałbym coś z systemem … ale to zależy ile masz pieniędzy, przykładowo :

Samsung Galaxy ( super wyświetlacz, 5mpix, wifi, ogrom programów i gier

jakieś htc lub coś z windows mobile.

lub symbian od nokii np. N82 tak samo smartfon ze wszystkimi funkcjami jakie cię interesują …

Lecz tak to jest z operatorami, że dobrego telefonu u nich nie uraczysz, a jak już to za kosmiczną cenę, wiec jak chce się mieć wypas telefon to tylko zakup na wolnym rynku … a to że dają je za złotówkę, to i tak przepłacisz w abonamencie, i okazuje się ze po 2 latach trwania umowy telefon kosztował Cię o wiele więcej niż jakbyś go kupił np. na allegro.

Takie jest moje subiektywne odczucie w tym temacie.

Odpisz co o tym sądzisz , i w miarę postaram się doradzić :slight_smile:

w grę wchodzi jedynie u operatora głownie chodzi mi o muzyke i odtwarzacz wideo ogólnie multimedia wifi przeboleje ale gps jakiś by się sprzydał

odpowiedz się nasuwa odrazu a mianowicie:

-najnowszy walkman

-dobre słuchawki w zestawie

-dobry odtwarzacz wideo (obsługuje napisy .srt)

-aparat 5mpx

-gps

Mam Yari’ego i jestem zadowolony. Polecam

a o LG GD 510 co sądzicie ??

gps bezużyteczny ponieważ SE ma system zamknięty i jedyne co możesz tam włączyć to znaleźć najbliższą pizzernie.

Jeżeli gps to tylko z systemem otwartym, najlepszy do nawigacji jest oczywiście windows mobile. Na symbiana jest garmin który też jest dobry.

Sony Ericsson to zabawka, nadmuchane bezużyteczne funkcje. oprócz aparatu widzę w nim tylko słitasne funkcje wrzucania filmów na youtube i super słitasne łączenie z facebookiem taki telefon bez wi-fi zmusza do używania internetu od operatora co wiąże się z niemałą sumką co miesiąc … mając wi-fi można siedzieć aż bateria nie padnie ;]

To samo tyczy się filmów, wgrywając odpowiedni pogram odtwarzasz filmy divix bez konwertowania w pełnej płynności.

Moim typem jest Galaxy sam bym go brał gdyby nie omnia .

a jaką chcesz taryfę w PLAY mieć ?

nie mam takiego funduszu żeby kupić Galaxy z tych 3 do moich potrzeb który by był najlepszy ??

brałbym nokie, ale jeżeli już chcesz tego super walkmana no to Yari … obydwa są podobnej klasy z tym że nokia kręci lepsze filmy 640x480 a Yari o połowę mniejsze

a możecie się o LG GD 510 wypowiedzieć ??

Herbie , co to ma wspólnego z działem Giełda? Przenoszę. Zapoznaj się proszę z opisami działów oraz regulaminem forum, którego znajomość potwierdziłeś podczas zakładania konta na forum.

log to poprostu lg, niewiem jaki ma ekran, jeśli działa tak samo jak w ku990 to sobie odpuść…

e tam, jave obsługuje i można wgrać naviexperta…

a co do wifi to raczej do nawigacji tak się nie przyda bo wifi nie ma na trasach…

Podsumujmy:

Nokia - solidna marka, podzespoły, telefon do “używania” lecz bez symbiana to jak dla mnie puste telefony …

SE Yari - więcej multimedialnych “bajerów”, na pewno więcej dedykowanych gier… no i ten Walkman :wink:

LG - odpuść sobie, jak kolega wyżej napisał, ta firma i telefonia komórkowa to dwa sprzeczne pojęcia .

Decyzja należy do Ciebie, jednak myślę że wybierzesz Yari ;]

W Yari jest strasznie niewygodna klawiatura numeryczna

Mam Yariego od czerwca. Jest super, a “nadmuchane bajery” to mają LG mój kolega ma to do multimediów się raczej nie nadają, chociaż mam sentyment do tej marki kiedyś były dobre - mój pierwszy telefon II klasa :smiley: . Później był Samsung po tygodniu zgubiłem Se w950i czy jakoś tak długi długi czas był świetny ale się wyprał :smiley: Nokia 6230 (jak ktoś chce tani " do dzwonienia" to nadaje się w sam raz i Yari. Weź SE może i zamknięty system ale na pewno znacznie lepszy i bardziej intuicyjny niż symbian a poza tym teraz już ci update’a z nokii nie zrobią…

Pozdrawiam!

Michał

Nie uważasz że temat ten ma już ponad rok i zapewne zakup już został dokonany dawno temu ?

Bierz Sony’ego.