Chce kupić telefon niewiem co wybrac?

Witam chcę kopic telefon głownie chodzi o muzykę i filmy nawigacja by się sprzydała i wi-fi zastanawiam się nad :

-Nokią 5800 xpres misuic

  • Samsung i7500 Galxy

który lepszy?? proszę o opinie te dwa w grę wchodzą tylko

heheh mam 5800 nie nazekam fajny telefon :wink:

zgadzam się -Nokią 5800 xpres misuic zdecydowanie :slight_smile:

na siłę to 5800 choć i tak jej nie polecam bo nie ma nic takiego zachwycającego (za jego cenę można mieć coś lepszego)

A ja nokię 5530xm bez gpsa wbudowanego-600zł nówka na allegro z gwarancją i całym zestawem. Polecam

5530xm model bardziej dopracowany od 5800 (jego następca) co za tym idzie pozbawiony jest GPS’u ale dzięki temu jest mniejszy i zgrabniejszy.

w sumie to zgadzam się z opinią o 5530, nokia 5800 fajny telefon tylko ma starego symbiana (w połowie tego roku wychodzi nowa wersja),

a co do samsunga, samsung jak samsung nie ma nic specjalnego (oprócz androida, który jest doskonały i wyświetlacza AMOLED), ja do samsungów jestem neutralnie nastawiony (mam j700 i nie jestem zbytnio zadowolony), wyjątkiem jest samsung wave który wyjątkowo wpadł mi w oko

jeżeli ci zależy na telefonie do multimediów - to bier nokię, jeżeli ci zależy na telefonie tak raczej do biznesu, to bier i7500

Zgadzam się…Nokia jest wogóle przereklamowana za taką samą cene możemy mieć SE lub Samsunga- z lepszymi funkcjami i napewno nie takiego muła.Miałem okazje chwilke bawić się I7500 i powiem szczerze że ten samsung bije na głowę tą nokie. W nokii ten wyświetlacz nie jest za dobry trzeba mocniej docisnąć żeby wybrać jakąś funkcje a w tym samsungu wyświetlacz pojemnościowy-chodzi jak marzenie ;). No i ten wyświetlacz…poprostu cudo kolory są nieziemskie :wink: Samsung ma troszke lepszy aparat od tej nokii 5 mpx a nokia 3 mpx. Nokia obsługuje wlan w standardzie 802.11g natomiast samsung 802.11a/b/g

Osobiście brałbym samsunga…

ja polecam nokie 5800 fajna muzyczna z symbianem wifi gpsem duzym ekranem i wideorozmowa polecam ją