Chce usunąć konto administratora! Jak?

Witam.

Otóż, zapomnialem hasła do mojego konta (ten problem już rozwiązany) podczas jego odzyskiwania/usuwania pojawiło mi się konto administratora<— tu leży problem :frowning:

1.chciałbym usunąć to konto tak żeby nie pokazywało się przy wyborze urzytkownika

  1. pozatym zrobiłem coś (niestety nie wiem co) co wpisuje mi od razu hasło dla mojego standardowego urzytkownika, hasło jest oczywiście nie poprawne :expressionless: . W niczym to tak naprawde nie przeszkadza ale psuje moje “wrażenia estetyczne”:wink:

PS. przeszukałem wasze i kilka innych forów znalazłem kilka rozwiązań ale żadne nie zadziałało. nie wiem też czy zamieszczam ten post w odpowiednim miejscu. jeśli ktoś ma jakiś pomysł/odnośnik prosze go tutaj zamieścić. ![-o<

Całą krytykę przyjmuje z pokorą :frowning:

smugler , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Żeby wyłączyć pojawianie się konta administratora uruchom wiersz poleceń z opcją “Uruchom jako administrator” i wpisz

Ja mam problem z tym, że zmieniłem hasło w koncie administratora ( w którym było ,ł" ) i gdy chcę się zalogować wyskakuje błąd, że złe hasło. Co zrobić teraz ? Czy może mi ktoś jeszcze podać jakieś sposoby na usuniecie tego konta, lub hasła czy coś w tym stylu ?

Z góry dziękuje !