Chcę wymienić procesor itd

mam kasę na procesor/pamięć ram/oraz kartę !!

posiadam komputer:

Athlon 64 (O) 3500+ 2.2 GHz

2000 MT/s (mega transfers/second)

Socket AM2

Chipset

GeForce 6150 LE

Motherboard

Manufacturer: Asus

Motherboard Name: A8M2N-LA

Memory Installed 1 GB

czy i na jaki sprzet mogę wymienić procka, kartę (okropnie wolny ten geforce),oraz jaką pamięć ram powinienem dokupić ? za pomoc serdecznie dziękuję

Pozdrawiam: apodsaba@gmail.com

Łaskawie podaj budżet, bo nie jesteśmy jasnowidzami - nie wiemy czy masz na grafę czy procka 1300 czy może 130zł.

Enedue, czary mary, abrakadabra:

Jak nie ma ceny, to to:

e5200 - 270

Asus P5Q - 310

HD4850 - 500

2 x 1GB pamięci od OCZ, Mushkin, PDP, GeiL (chyba, że 64x, to 2x2GB) - 150

obudowa, kwestia gustu, byle by przewiewna

zasilacz min. 450W

Pionneer 216D - 80

dysk twardy taki, jaką chcesz pojemność, każdej firmy, jedynie z Samsungów bierz jedynie serię F1, nic innego

czyli nie robi ci różnicy czy to jest feel 450w czy corsair 450w…

nie nie robi wiem że corsair jest droższy ale wchodzę w to chcę kupić jeszcze ten procekAMD ATHLON64 X2 6000+/3.0GHz CLOCK SPEED 2x1Mb L2 CACHE AM2 SOCKET - BOXED ale nie wiem jeszcze doradź mi no i karta grafiki i to wszystko na tym kompie powinno chodzić mam nadzieję

Ile masz pieniędzy na kartę, bo nigdzie nie widać… :slight_smile:

to nie jest kwestia kasy no ma być taka do 100 funtów to w granicach 400 zł ? a aaaa ja mieszkam w w.brytanii więc ceny mogą być trochę inne …

tu chodzi żeby wszystko było dobrze zintegrowane z płytą główną

Taaaak, kupuje na stadionie w Warszawie od pakistańczyków po 20zł marki PakistanHandMakeHome

arekpodsaba , wiem, że emigracja swoje robi, ale mógłbyś troszkę pisać bardziej po dialekcie polskim, bo dla nie znających dialektu angielskiego prostego, cieżko zrozumieć…

eh nikt mi nie pomoże a ja nie wiem oki spoko poradzę sobie jakos poczytam poszukam

no więc tak po pierwsze hehe faktycznie zagalopowałem się poprostu chodzi o to że nikt konkretnie nie jest mi w stanie doradzić, każdy pyta tylko o kasę i nic więcej ich nie obchodzi a ja mam konkretną prośbę a mianowicie: chodzi mi o to że posiadam komputer jw. opisałem który nie jest w stanie obsłużyć wersji demo gry fifa 2009, mam także problemy z programami do obróbki grafiki np.corel12. Płyta główna jest zintegrowana z kartą graficzną i muzyczną ale oczywiście posiada właściwe sloty do uzupełnienia sprzętem(rozbudowy). Dodaję link do firmowej specyfikacji kompa:http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/document?docname=c00770214&lc=en&dlc=en&cc=uk〈=en&softwareitem=pv-60484-2&os=228&product=3264373#N449

mogę przesłać dokładne dane kompa na skrzynkę mailową jeżeli kogos to interesuję. Chciałbym wymienić kartę grafiki/procesor oraz dodać pamięci ram noi jeżeli trzeba a trzeba zmienić zasilacz ten corsair jest spoko proszę o pomoc poradę jaka karta i jaki procesor bedzie najlepszy do tej maszyny? przepraszam za poprzednią wypowiedź nie jestem prostakiem ale rozbebeszyłem kompa i nie skupiłem się na tym co piszę heh pozdrawiam !!

arekpodsaba , po primo

  • odwrotnie, karty są zintegrowane z płytą, a nie płyta z kartami.

Secundo - musisz podać, ile masz kasy, bo my mozemy Ci podać tu zestaw zarówno jak za 500zł jak i za 5000zł.

no więc bedzie to równowartosć powiedzmy 1000-15000zł

pewno będę musiał dokupić nowy wentylator na procka itd nie znam się na tym wiec wiecie jak jest heh

arekpodsaba , jak 15 000zł to bierz spokojnie mój zestaw, nawet możesz sobie wziąść HD4870 i e8600

nie za dużo tych zer na końcu?

A zestaw, to taki:

procesor: E5200 (ok.240zł)

Płyta: MSI P45 Neo2-FR (ok.360zł)

RAM: Patriot DDR2 PC6400 2x1024MB 800MHz CL4.0 EP LLK (ok.120zł)

Grafika: Radeon HD4850 512MB (ok.470zł)

Zasilacz: OCZ SXS 500W rev.2 (ok.180zł)

dysk twardy masz? Chcesz kupować nowy? To samo tyczy się Obudowy i Nagrywarki ?

hehe sorry za te zera hahahaha tiaaaaa a więc nowa płyta itd ale dlaczego a do tej płyty nie mogę dokupić procka i karty grafiki więcej ramu i wio ??? co wy na to ?