Chce zainstalowac xp problem pomocy!

witam mam taki problem kupiłem nowy dysk ten model wd2500aaks-00b3a0 i on jest na SATA i mam taki problem gdy instaluje XP professional 2001 to dochodzi do momentu ostawień partycji i zamiast ma pisać c,d part to pisze ze nie wszystkie podzespoły zostały dobrze podłączone i nie mam pojęcia co z tym zrobić czy trzeba doinstalować ster na seta czy co trzeba zrobić proszę o rade XP jest oryginalny z sp2 i nie mam zamiaru się bawić w bortowanie bo już to kiedyś robiłem i o mało nie poszedł mi komp wiec nie ruszam się tego proszę o dobre rady

mam płytę główna ten model GIGA-BITE Ga-8/945gmh-Rh

może trzeba doinstalować jakiś składnik zęby czytało seta ale nie wiem skąd to pobrać żeby wszystko się zgrywało z tym modelem dysku i płyty

POMÓŻCIE !!

Witaj. Z tego co widze w manualu od twojej plyty gl to w bisie najpierw zobacz czy dysk twardy nie jest ustawiony na ahci (integrated peripheral/sata raid/ahci mode) Jesli jest na ahci i w instalerze masz problem ze go nie widac to musisz najlepiej zintegorowac z instalka stery do kontrolera dysku. A jesli nie chcesz tego robic to przelacz na disabled. Dysk po tej operacji powinien byc widoczny w instalerze. Ale nie wykorzystasz chocby NCQ dysku wtedy.

dragonek870 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif