Chce zakupić komputer w sklepie RTV EURO AGD

Tak jak w temacie tak chcialbym znalezc najwiekszy sklep RTV EURO AGD ponieważ byłem już w 2 byłem na targówku na ulicy głębockiej i na wileńskim na pradze na ulicy chyba targowej i niemogłem zakupić komputera tylko były laptopy i właśnie szukam sklepu nie musi być największy ale taki żeby można tam było zakupić komputer bo szukam i szukam i znaleźć nie mogę proszę o pomoc z góry dzięki. Jestem z Warszawy.

Dlaczego chcesz kupić komputer akurat w RTV EURO AGD? Zdaje mi się, że oni kompów nie prowadzą :stuck_out_tongue:

Nie prościej pójść do jakiegoś komputerowego sklepu, tam podać konfigurację jaką chcesz i żeby Ci go złożyli??

Na pewno będzie to lepsze wyjście niż kupowanie komputera w Euro. :smiley:

Albo jest to Twój pierwszy komputer, albo pierwszy zakup. Nie wiem kto namówił Cię do takiego zakupu, ale stanowczo odradzam. Warszawa to dość duże miasto :wink: więc wydaje mi się że znalezienie sklepu komputerowego, takiego jak “Komputronik”, nie dostarczy wielu problemów. Najprostszym rozwiązaniem byłoby zajrzeć do takiego sklepu, tam podać specyfikację i poprosić o zamówienie oraz złożenie. Szybko, sprawnie i bez problemów. Piszę na własnym przykładzie. www.komputronik.pl . Za 2 tys. netto, mam deskopowy kombajn :wink:

Pozdrawiam

Do jakiej kwoty chcesz kupić kompa ? Do czego go bd używał ?