Chcę zapisać plik avi na cd. Jak to najlepiej zrobić?

Używam programu Nero. Mam wybrać opcje ‘Dysk z danymi’ czy ‘video cd’ ? Co jest lepsze? Ktora opcja jest czesciej uzywana? Czy jesli wybiore opcje ‘video cd’ to bede mogl odtworzyc film za pomoca odtwarzacza cd?

Nie posiadam DVD i raczej sobie nie kupie w najblizszej przyszlosci.

http://forum.dobreprogramy.pl/search.php

wpisz: VCD

a ksiegi madrosci stana przed Toba otworem :lol:

P.S. na jakim odtwarzaczu chcesz otwierac te filmy? na discmanie czy na wiezy? sprecyzuj bo nie bardzo wiadomo a nikt tu jasnowidzem nie jest :slight_smile:

:o :o :o :o :o

Lukas na czym będziesz oglądał ten film na głośnikach czy na słuchawkach ?? :PPP

:o :o :o :o :o :o :o Wtym formacie video cd możesz otwarzać tylko i wyłącznie na otwarzaczu dvd

:o :o :o :o :o :o :o :o

Krótko mówiąc jeśli wybierzesz “dysk z danymi” będziesz swój film mógł odtworzyć jedynie na komputerze,a jeśli video cd to zarówno w odtwarzaczu dvd jak i w komputerze.

FIlm będzie miał lepszą jakość jeśli nagrasz go w opcji “dysk z danymi”

Eeeee :o :o :o.

To mało powiedziane.

Dmog–> opcja Vcd pozwoli Ci oglądać filmy i na kompie i na odtwarzaczu DVD(choć z tym różnie bywa,bo niektórych płyt nie łapie)Ale proces konwersji jest troszke dłuższy niż nagrywanie w opcji “dysk z danymi”

Jak nie interesuje Cię opcja DVD to wypalaj w tej drugiej opcji.

Pozdrawiam.

ja ogladam przewaznie na monitorze albo na tv ale jak Ty fiesta znasz taki sposob zeby cokolwiek ogladnac na sluchawkach badz glosnikach to prosze o wskazowki. Musi byc niezapomniane wrazenie.

a nie da sie ogladnac formatu VCD na zwyklym napedzie? bo wydaje mi sie ze jednak mozna. troche nowych kodekow i juz VCD sie kreci!

po to pisalem zeby kolega dmog dal precyzyjna informacje na temat urzadzenia ktore bedzie odtwarzalo, a takie wlasnie urzadzenia mi przyszly na mysl, to tak jak koledze fiescie sluchawki i glosniki :smiley:

Kuma czacze juz?? :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Odpowiedź na to pytanie masz pod postem Pysia :roll:

:o :o :o :o

N/C

Owszem da się ale to musi być napęd dokładnie CD ROM podłączony do komputera i musi mieć wsparcie programowe ze strony odtwarzacza i kodeków. Więc nadal nie wiem jakim cudem chcesz odtwarzać filmy w formacie avi czy vcd za pomocą discmana czy odtwrzacza cd w wieży audio . Stąd przyznam moje co nieco ironiczne pytanie :smiley: :smiley: :smiley:

fiesta widze ze nie zalapales o co mi chodzilo. Czy Ty naprawde uwazasz ze ja napisalem to powaznie?? Jezeli tak to jest mi bardzo przykro. Powinienes ta wypowiedz wziac tak powaznie jak ja Twoja

ale tez inaczej napisze: fiesta to byl po prostu zart :wink:

przepraszam to tu sie zartuje czy pomaga ludziom w rozwiazywaniu problemow. :o

arletek wybacz ale nie wiem czy zauwazyles ze problem DMOGa zostal rozwiazany.

o tym decyduja moderatorzy a nie ty. Jesli cos bylo nie na miejscu to prosze moderatorow o wyrzucenie niestosownego komentarza. I ktos tu zostanie zaspokojony :lol: :lol: :lol:

W takim układzie zaznacz przy poście że żartujesz. Forum to odwiedzają różni ludzie i może to być odczytane jako działanie mające na celu wprowadzenie w błąd użytkownika. Zresztą rozmawiałem na ten temat z dwoma osobami z forum i odebrali to tak samo dokładnie jak ja. (dowody masz zresztą w trzech postach poniżej Twojego które również wyrażają dezaprobatę tego co napisałeś). To jest forum typowo techniczne więc tego typu żarty mogą mieć nieobliczalne skutki jak zostaną potraktowane poważnie.

Sam zresztą masz przykład z topica tutaj:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … highlight=

Z pośpiechu napisałem “podczas” zamiast “na czas” i jakie mogło by to mieć skutki gdyby lapsus prawie natychmist nie został zauważony ??

a czy Ty fiesta zaznaczyles ze zartujesz?

to moglo Userow tez wprowadzic w blad. Nie zrobilem tego po to zeby kogokolwiek wprowadzac w blad. Choc przyznam ze to mogloby byc zle odebrane i efekt moglby byc nieobliczalny.

Tak ze przyznaje racje :oops: