Chcę zmienić praktyki. Co zrobić?

ma problem chodze do szkoły zawodowej i na praktykach pracownicy np mnie przezywaja dręczą i chce zmienic praktyki co zrobic >?

Nie wiem jak wygląda proces zmiany miejsca w którym są praktyki. W każdym razie na początek powiadomiłbym o sprawie dyrekcje szkoły i przełożonego. Jeśli nie jesteś pełnoletni to warto poprosić o pomoc rodziców.

Poza tym lepiej jakbyś pogrzebał po forach o innej tematyce - bardziej zbliżonej do Twojego problemu.

1 polubienie

Komórka w kieszeń + nagrywanie, rozmowa ze szkołą + oficjalne pismo z wypalonym CD. To wersja na noże. Wersja light: pogadaj z dyrektorem zakładu o zmianie zespołu ze względu na trudności z dopasowaniem się do specyficznych zachowań starszych współpracowników etc. Jedna uwaga: warto najpierw pogadać z dyrektorem, ale NIE informować o nagraniu (jeżeli takie będziesz posiadał), nie powinieneś też zaczynać “bo mi dokuczają wszyscy”, raz wyjdziesz na niepoważnego, dwa na miejscu dyrektora wywaliłbyś pracownika czy praktykanta?

Ja bym zaczął od ostrzeżenia przezywających, że sprawę zgłosisz dalej jesli nie przestaną. Co by potem nie gadali że im nic nie mówiłeś a oni tylko żartowali. Później eskalacja do przełożonego jak nie przestaną.