Chcesz kupić laptopa? Koniecznie zajrzyj tutaj

Witam, rozglądam się za laptopem, który głównie byłby przeznaczony do gier i korzystania z internetu (w cenie nie przekraczającej 1400zł) i znalazłem następującą ofertę 

http://allegro.pl/lenovo-g510-3550m-4gb-1tb-radeon-r5-m230-gry-i4477240469.htm

chciałem się zapytać czy nie znajdę nic lepszego w podobnej cenie oraz czy sprosta lepszym tytułom (np. Battlefield 3).

Kolega doradzał mi żebym dysk 1TB zamienił na mniejszy ale SSD ale nie wiem czy to możliwe w tej cenie.

Proszę o pomoc i z góry dziękuje.

Lenovo thinkpad e545 z AMD a8 -4500m win 8

 

 

NA tym laptopie zapomnij o graniu

 

Lenovo g580 z i3 i gf710\

a najlepiej dołóż do Packard Bella z i3 + gt740

 

Dziękuję.

  1. Jak ma się ten AMD a8 do intela 3550M? Czy jest szybszy i czy się bardziej grzeje?  Dawniej zakup amd był nieopłacalny.

 

  1. Proszę jeszcze o rzucenie propozycji z podświetlaną klawiaturą, może być w wyższym budżecie.

a8 i pentiumy dual core to 1 półka wydajności. Nic sie nie bedzie grzac

 

Lenvo z510 z i3 + gt740to najtanszy laptop z poswietlana klawiatura

Jednak podświetlana klawiatura odpada, za drogo.

 

Zapomniałem dodać najważniejszego ;), chciałbym aby to był laptop 17 cali, ewentualnie 15 jeżeli ma dużo zyskać na wydajności. Nie miałem nigdy laptopa ale wydaje mi się ze na takim się wygodnie pracuje. Z listy @Kelera (dzięki za porade) odrzuciłem pierwszego ze względu na wielkość (14 cali to za mało) oraz ostatni ze względu na HD+ a nie FHD. A więc do rozpatrzenia zostały mi 3 laptopy:

1.Acer

2.MSI GP70 (850m)

3.Asus

 

Ułożyłem je w takiej kolejności w jakiej bym je kupował. Acer zachęcił mnie możliwością montażu dysku SSD, ale swego czasu kilka osób zraziło mnie do firmy Acer bo twierdziło że jest bardzo awaryjny, problemy z gwarancją, jak i jakość wykonania ponoć pozostawia wiele do życzenia. Czy może ktoś to obalić bądź potwierdzić :wink: co powiecie na temat samej firmy? Ja wśród laptopów zawsze uważałem Dell, Msi i Asus za wiodące marki. Asus znalazł się na końcu mojej listy ze względu na 15 cali.

Biorąc pod uwagę dodanie informacji o 17 calowym laptopie, może znajdzie się jeszcze jeden który może konkurować z 2 poprzednimi ;)?

 

PS: Chciałbym jescze dopytać czy FHD dużo więcej wykorzystuje baterii od HD+ bo jeżeli różnica jest znaczna to też nie chce się upierać.

Witam

 

Potrzebuję wybrać jakiegoś sensownego laptopa dla żony

  • ekran 13,3 ‘’

  • cena ok. 3000 zł

  • wykorzystanie, głównie Internet, filmy, zdjęcia, jakiś edytor tekstu

  • dotykowy, obrotowy ekran, myśleliśmy o tym, ale doszliśmy do wniosku, że to raczej „zbytek łaski”, tak więc raczej NIE

  • dysk SSD, fajnie może by było, ale cena i głównie ta mała pojemność, więc również raczej NIE, a może mnie przekonacie…

  • z systemem oczywiście

 

Reszta jak najlepsza w tej cenie, wiadomo. Chciałbym żeby pochodziło to bezawaryjnie parę przysłowiowych lat, więc sprawdzony producent, jak i nie zestarzało się za szybko „moralnie” i trochę popracowało w miarę szybko i wydajnie.

 

Dla ułatwienia dodam, że w temacie jestem „CIENIUTKI” :glupek2: wiec nie zdziwcie się jak zadam jakieś „podejrzane” pytanie…

 

Nie nie znajdzie się.

 

Troche więcej ale czy znacznie więcej to bym nie powiedział. Zresztą 17 " to i tak sprzęt mało mobilny więc co za róznica…

NA pewno nie nadaje sie by codziennie ze soba nosic

 

Dell Latitude 3340 z i5 haswell - laptop z serii biznesowej z aż 3 letniągwarancją w rybienet business day. Fenomenalne przebiegi na baterii wg recenzji z neta

luz 19h 05min

sieć przez WLAN 14h 31min

 

Z tańszych ultrasów Sasmsung 540u3c z intel i5

Przyzwita obudowe, przyzwoita bateria. Ot średniak.

Co znaczy downgrade w tym przypadku?

Lenovo e540 3550M za 1420zł z systemem. W x-kom kosztuje 2000zł. Warto?

Zapytaj w sklepie co to znaczy…

Cena spoko.

 

aaaa LENOVO w jakim sklepie kupię, bo w x-kom.pl nie ma!

czeba było brać jak był. Teraz jestem bezradny :stuck_out_tongue:

chciałem w piątek zanabyć a tu d… może ktoś gdzieś chomikuje  :smiley:

Dzięki Keler za pomoc podjąłem taką decyzję że jak uda mi sie cos więcej odłożyć to kupię MSI GE70, a jak zostane przy mojej kwocie to Acer V3

Po przemyśleniach:

Ten laptop ma jedną wadę: waży 2,50kg. Czy znajdzie się coś tak dobrego do 2000zł, aby ważyło powiedzmy 1,6kg? Może być od 13" do 15".

Waży tylko ile normalny laptop

1,6kg to 13" ultrabooki na które nie masz kasy

 

troche lżejszy i cieńszy Samsung Ativ book2 z intel i3

 

Najtańszy ultrabook to Dell Vostro 5470 z i3 haswell - bez systemu za 2100zł

Szukam laptopa do 1500zł.

Chciałbym żeby miał on dobrą grafikę, czasem jakiegoś photoshopa uruchomie czy coś innego doobróbki grafiki.

Myślałem nad czymś takim http://allegro.pl/hp-probook-455-15-6-a4-4gb-500gb-hd8750-torba-i4449241032.html

Laptop nie musi posiadać systemu, a jeśli posiada to nie WIN8.

Witam .

Zamierzam zakupić laptop , służący głównie do przeglądania internetu , oglądania filmów , ewętualnie jakieś starsze gierki . Chciałbym przeznaczyc na niego nie więcej niż 2200 najlepiej bez systemu , sam znalazlem ten laptop http://www.x-kom.pl/p/201957-notebook-laptop-15-6-asus-r510ldv-xx599d-8-i5-4210u-8gb-500-gf820-niebieski.html  . Chciałbym wiedzieć czy nie wybrałem źle . Z góry dziękuje .

@kamilmag

 

AMD A4 to słaby procesor, porównywalny do Celerona-M.

 

Laptop z wydajną, dedykowaną grafiką: Acer Packard Bell ENTE69CX i3-3217 U /4GB/1000/DVD-RW GT740M w X-KOM za 1529 zł

Laptop z wydajniejszym procesorem oraz zintegrowaną grafiką  Lenovo B5400 i3-4000M/4GB/500/DVD-RW HD4600 w X-KOM za 1549 zł

Lenovo g580 z intel i3 + gf710m

amd 4 to slabizna

 

 

 

 

 

Lenovo g510 z intel i5 + raeon 8750

 

albo droższy i wydajniejszy

 

Dell 3537 z i7 uv + radeon 8850