Chcesz kupić smartfon? Koniecznie napisz tutaj

(jakubgross) #1

Witaj, jeżeli chcesz kupić smartfon-a idealnego dla ciebie napisz posta w tym temacie. :slight_smile:

(Semtex) #2

Temat zostaje przypięty, proszę w nim zadawać wszelkie pytania odnośnie wyboru smartfona.

Każdy temat założony osobno będzie usuwany z forum, z odnośnikiem do tego tematu.

Proszę podać, w miarę możliwości: budżet, preferencje odnośnie marki i systemu operacyjnego.

(Gradzik11) #3

Chciałbym zakupić smarfona do max 600 zł. Ogólnie preferuje firmy Samsung/HTC aczkolwiek inną firmą także nie pogardze, Chciałbym by na pokładzie telefonu był andoid.

Zastanawiam się nad używanym Galaxy S2, na tablicy jest za 540 zł i tu pytanie czy on się opłaca czy szukać czegoś innego?

(Mefisto506) #4

Tak się zastanawiam czy nie zmienił bym swojego LWW, odkąd kupiłem tablet smartphone przestał być centrum rozrywki. 

(jakubgross) #5

Do jakiej ceny?

Czy miałeś już kiedyś smartfona? Polecam Sony Xperia J. Jeżeli chcesz poczytaj sobie o Kazam 5. On najtaniej wyjdzie w abonamencie plusa. To ogólnie jest telefon plusa. Pozdrawiam :slight_smile:

(Mefisto506) #6

Max 500 ale w 400 chcilbym się zmieścić

(jakubgross) #7

Zobacz Sony Xperia E. Tania i solidna. Ekran 3,5’. 512 RAM-u. Procesor 1 GHz. I Android 4.1.2 Jelly Bean. Hmm, ale aparat 3,2 Mpx i bez led-a. :stuck_out_tongue:

(Mefisto506) #8

No to już zdecydowanie wolę tego sgs2 w sumie.

(jakubgross) #9

A s3 mini używany?

(Gradzik11) #10

Znalazłem jeszcze takie coś http://tablica.pl/oferta/telefon-htc-one-x-CID99-ID5k3it.html#46e8e2fb97 troche więcej niż sobie założyłem, ale czy to może być prawda że to nowy HTC?

(Piotrek2255) #11

Skoro po wymianie gwarancyjnej to musi być jakiś dokument.

(jakubgross) #12

One X może być. Jak pisze Piotrek2255 musi być karta gwarancyjna. Zakładam, że sprzedający kiedyś miał One X zepsuł mu się oddał na gwarancję i dali mu nowego. Prawdopodobne, że jest nowy. Najlepiej będzie jak zadasz szczegółowe pytanie sprzedającemu.

:slight_smile:

(Gradzik11) #13

Pytałem się Go i ma ten dokument, teraz pytanie czy wogóle się opłaca kupować ten model za 750 zł?

(jakubgross) #14

Oferta z allegro LINK za… 669 zł. Telefon nowy. Jeszcze tylko 58 minut do końca oferty.

(Longhorn2009) #15

To są telefony z regeneracji na Dalekim Wschodzie. Patrz na czas wysyłki i lokalizację.

(Gradzik11) #16

Tyle, że na tej aukjci z tablicy moge się do niego przejść i odebrać osobiscie i to by do mnie przemawiało, ale chodzi mi ogólnie czy za te pieniądze ten telefon się opłaca?

(jakubgross) #17

Opłacać się opłaca normalne oferty 999 zł.

(paranoise) #18

Witam. Szukam używanego smartfona do 250-ciu złotych., ponieważ w Galaxy Pocket blaszki w wejściu słuchawkowym mi się odgięły i nie wiem czy warto to w ogóle naprawiać. Jeśli chodzi o preferencje to oczywiście Android, dobrze by było gdyby ekran był większy (pisanie czegokolwiek przy 2.8 cala to mordęga), aparat z lampą błyskową, dobrze odtwarzał muzykę, był w miarę wytrzymały i nieawaryjny. 

(Longhorn2009) #19

Może Xperia Neo V.

(Gradzik11) #20

Niestety, HTC został sprzedany, ktoś mnie wyprzedził, więc szukam nadal telefonu, ale mój budżet wzrósł do 800 zł, co polecicie do takiej kwoty?