Chcesz kupić smartfon? Koniecznie napisz tutaj

Witaj, jeżeli chcesz kupić smartfon-a idealnego dla ciebie napisz posta w tym temacie. :slight_smile:

Temat zostaje przypięty, proszę w nim zadawać wszelkie pytania odnośnie wyboru smartfona.

Każdy temat założony osobno będzie usuwany z forum, z odnośnikiem do tego tematu.

 

Proszę podać, w miarę możliwości: budżet, preferencje odnośnie marki i systemu operacyjnego.

Chciałbym zakupić smarfona do max 600 zł. Ogólnie preferuje firmy Samsung/HTC aczkolwiek inną firmą także nie pogardze, Chciałbym by na pokładzie telefonu był andoid.

 

Zastanawiam się nad używanym Galaxy S2, na tablicy jest za 540 zł i tu pytanie czy on się opłaca czy szukać czegoś innego?

Tak się zastanawiam czy nie zmienił bym swojego LWW, odkąd kupiłem tablet smartphone przestał być centrum rozrywki. 

Do jakiej ceny?

Czy miałeś już kiedyś smartfona? Polecam Sony Xperia J. Jeżeli chcesz poczytaj sobie o Kazam 5. On najtaniej wyjdzie w abonamencie plusa. To ogólnie jest telefon plusa. Pozdrawiam :slight_smile:

Max 500 ale w 400 chcilbym się zmieścić

Zobacz Sony Xperia E. Tania i solidna. Ekran 3,5’. 512 RAM-u. Procesor 1 GHz. I Android 4.1.2 Jelly Bean. Hmm, ale aparat 3,2 Mpx i bez led-a. :stuck_out_tongue:

No to już zdecydowanie wolę tego sgs2 w sumie.

A s3 mini używany?

Znalazłem jeszcze takie coś http://tablica.pl/oferta/telefon-htc-one-x-CID99-ID5k3it.html#46e8e2fb97 troche więcej niż sobie założyłem, ale czy to może być prawda że to nowy HTC?

Skoro po wymianie gwarancyjnej to musi być jakiś dokument.

 

One X może być. Jak pisze Piotrek2255 musi być karta gwarancyjna. Zakładam, że sprzedający kiedyś miał One X zepsuł mu się oddał na gwarancję i dali mu nowego. Prawdopodobne, że jest nowy. Najlepiej będzie jak zadasz szczegółowe pytanie sprzedającemu.

:slight_smile:

Pytałem się Go i ma ten dokument, teraz pytanie czy wogóle się opłaca kupować ten model za 750 zł?

Oferta z allegro LINK za… 669 zł. Telefon nowy. Jeszcze tylko 58 minut do końca oferty.

To są telefony z regeneracji na Dalekim Wschodzie. Patrz na czas wysyłki i lokalizację.

Tyle, że na tej aukjci z tablicy moge się do niego przejść i odebrać osobiscie i to by do mnie przemawiało, ale chodzi mi ogólnie czy za te pieniądze ten telefon się opłaca?

Opłacać się opłaca normalne oferty 999 zł.

Witam. Szukam używanego smartfona do 250-ciu złotych., ponieważ w Galaxy Pocket blaszki w wejściu słuchawkowym mi się odgięły i nie wiem czy warto to w ogóle naprawiać. Jeśli chodzi o preferencje to oczywiście Android, dobrze by było gdyby ekran był większy (pisanie czegokolwiek przy 2.8 cala to mordęga), aparat z lampą błyskową, dobrze odtwarzał muzykę, był w miarę wytrzymały i nieawaryjny. 

Może Xperia Neo V.

Niestety, HTC został sprzedany, ktoś mnie wyprzedził, więc szukam nadal telefonu, ale mój budżet wzrósł do 800 zł, co polecicie do takiej kwoty?