Chcesz kupić tablet? Koniecznie zajrzyj tutaj

Czy potrzeba mi aż 4-rdzeniowego tabletu dla moich wymagań? Raczej myślałam o zwykłym tablecie do którego dokupuje się etui razem z klawiaturą tylko nie wiem czy to działa do wszystkich tabletów :PP

@alia92

Napisz przynajmniej ile chcesz na ten tablet wydać.

300-500 zł bo przyznam się, że wolałabym mieć ten tablet na teraz :smiley:

Potrzebujesz Bluetooth, GPS, 3G? Zobacz Navroad Nexo.

Dzięki serdeczne, wybrałam tablet NavRoad NEXO GO :smiley: Tylko mam jeszcze jedno pytanie czy w związku z tym, że tablet ten ma nietypową przekątną bo 7,85’’ to czy w etui z klawiaturą na 8’’ nie będzie on latał bądź nie pasował?

Mi chodziło o ten model http://www.navroad.com/pl/produkt,122.htm. Co do etui do GO to nie wiem.

Ja mam Kiano Elegance od miesiąca. Muszę powiedzieć że naprawdę daje radę. Z czystym sumieniem mogę go polecić. Albo jak ktoś chce z 3G to jest teraz przedsprzedaż Kiano Elegance z 3G

Nie znam się na tabletach, ale zastanawiam się nad zakupem tabletu.

Jeżdżę komunikacją miejską i po prostu chcę korzystać z internetu (poczta, przeglądanie stron). Gry mnie nie obchodzą. Mam internet mobilny w Orange - o ile to ważne. Może być taniej lub drożej (ewentualnie dołożę).

Tylko jak taki tablet chodzi z orangee (z internetem mobilnym)? Żeby się nie okazało, że to działo bardzo wolno.

Co polecacie?

Witam wszystkich! (:

Poszukuje tableta, tak w skrocie: na studia.

Interesuje mnie dobra lacznosc z Internetem (wifi), mozliwosc czytania i tworzenia dokumentow, dluga zywotnosc baterii oraz mozliwosc prowadzenia rozmow np. na skype.

Cena - do 600 PLN.

Ekran - 8-10’’

Z gory bardzo dziekuje za pomoc! O tabletach wiem tyle co nic, wiec licze na wsparcie.

Witam. Możecie mi doradzić tablet do 400zł który bedzie służył do gier i fotek, bedzie użytkowany przez dzieci.

Potrzebny tablet dla dziecka 7 lat, głównie jakieś proste gierki, internet, myślę, że najlepiej 8-10", ale jak coś ciekawego jest 7" to też można rozważyć. Kwotę jaką można wydać to tak maks 500-800 zł, ze wskazaniem na dolną granicę.

Witam, chciałbym sobie kupić tablet, cena do max 800 zł, aby był dobry do grania, przeglądania sieci, grania w gry przeglądarkowe, miał androida 4.3 lub 4.4 (iOS też może być), starszych wersji androida nie chce, bo chce mieć najnowszy system, żeby miał minimum 1GB ram, procek o dobrym taktowaniu, i rozdzielczość minimum 480x800 lub większą. za pomoc dzięki :stuck_out_tongue:

 

//edit: kupiłem już sobie GoClever Orion 100 :stuck_out_tongue:

Ja na studiach używam tabletu Globo GL8000. Ma 8’. Kupiłam go za 500 zł, więc to raczej przystępna cena. Myślę, że to naprawdę fajna opcja dla studentów. Na pewno w zaletach można wymienić dobrą baterię, która trzyma przyzwoicie przy prawie ciągłym użytkowaniu, niezły procesor i matrycę IPS. Niestety tablet nie ma 3g, ale dla niektórych to nie ma znaczenia.

3G nie jest problemem dla studentów w dzisiejszych czasach :slight_smile: Wiem, bo sam korzystam z tabletu Globo. W sumie wifi jest już ogólnie dostępne. Co do baterii to trzyma mi tylko dwa dni, ale to jest spowodowane ciągłym użytkowaniem sprzętu, więc nie ma się co dziwić. Jeśli mam być obiektywny, to wydaje mi się, że jest to dobry tablet do codziennej pracy. Cena jest przystępna dla klientów, a producenci służą pomocą. Według mnie można śmiało go sobie zamówić.

Witam Szukam tabletu 7 lub 10 cali z którego można normalnie dzwonić i wysyłać smsy tak jak z telefonu komórkowego, więc chyba to będzie tablet z 3G? Tylko że nie każdy tablet z 3G oferuje możliwość pisania smsów i dzwonienia? Proszę o pomoc. Z góry dziękuję 

Witam.

Chcę kupić tablet. Cena do 700 zł. Mam na oku K&M 1060. Czy to dobry wybór w tej cenie? Tablet wydaje mi się bardzo solidnie zbudowany oraz wydajny. Tablet będzie głównie używany w domu do podstawowych czynności (internet, ebook, gry).

Witam serdecznie,

 

szukam dobrego tabletu za około 500-600zł z wbudowanym 3G i GPS.

Obecnie zastanawiam się nad tymi:

  • Acer Iconia Tab A1-811 (trochę za drogi) 

  • Goclever Aries 785

  • Goclever Aries 101

  • Kiano Elegance 8 3G

  • Modecom 8’’ FreeTAB 8001 IPS X2 GPS 3G WiFi 

  • Overmax: Solution 7 II

  • Asus Fonepad ME371MG (trochę za drogi)

  • Samsung Galaxy Tab 2 P3100

 

Jak widzicie, lista jest długa…i naprawdę nie wiem jaki z nich jest jest najlepszy…

A może jest jeszcze lepszy? :slight_smile:

 

Pozdrawiam :slight_smile:

 

Za 599 zł masz Plug Force, porównaj sobie parametry: http://tabletyplug.pl/produkty/tablety/plug-force/. Retina chyba lepsza do domowego użytku, do przeglądania neta, grania i filmów jak znalazł.

Witam

 

Chciałbym kupić bardzo dobry tablet. Cena nie gra roli. Mi  w oko wpadł Sony Xperia Z i Lenovo Yoga. Który z nich lepszy? Co jest obecnie na rynku na TOP-ie, bo sie nie bardzo orientuje w tej kwestii? Jakieś sugestie?

Na topie jest iPad Air obecnie :slight_smile: