Chciałbym kupić fajną grę

Witam:

Odkąd ktoś mi ukradł konto z wowa chodzę cholernie wkurzony i chciałbym się wyładować na jakiejś fajnej gierce i nie wiem za bardzo co wybrać

na oku mam

Resident Evil 4 ( podobno jest to najlepsza część )

Lost planet

MOH airborne

Turok

Wiedźmin

Follout 3

najnowszy Prince of persja

Tomb raider Underworld

Na oku mam 1 pozycje i 5 prosiłbym o radę oczekuję od gry żeby nie była na góra 2-3 dni a potem ■■■ ?? tylko na parę tygodni

Fallout 3 i Wiedźmin.

MOH Airbone to dziadostwo, RE 4 dobra gra, ale nie za długa.

Resident Evil4 to klasyka ,ale jak dla mnie cienizna-mam ale jeszcze nie przeszedłem do końca-po prostu nie chce mi się -do 3części nie dorasta do pięt ,lubię też część 2 i Code Veronika :stuck_out_tongue:

Turok-kolejne badziewie-czekałem tej gry jak zbawienia-zawiodłem się-gra raczej na jeden raz-dinozarły to lepiej wyglądały w DinoCrisis na pleja :stuck_out_tongue:

Wiedżmin też gra raczej nie dla mnie ,ta walka na miecze :smiley: jeszcze ci nasi twórcy muszą się dużo nauczyć,żeby zrobić grę w walce na miecze chodżby taką jak np.Onimusha :stuck_out_tongue:

O reszcie się nie wypowiem bo nie mam.

fajny jest tomb raider underworld

GTA IV albo San Andreas.

Ewetnualnie zajrzyj do Emipku - teraz jest promocja. Kupujesz grę za 50 zł i drugą masz za darmo, a pozycje są dość ciekawe. :slight_smile:

.

Zdecydowanie polecam Fallout 3.

Co prawda ukończenie głównego scenariusza uniemożliwia ci dalszą grę (w oryginale), tudzież poziom trudności jest za łatwy, ale są dobrzy ludzie, tworzący mody.

http://www.forum-fallout3.net/kolekcja- … t-852.html - pod tym adresem jest genialny mod do polskiej wersji, który umożliwia grę po ukończeniu głównego scenariusza, jak i podnosi zdecydowanie poziom trudności.